Novinky!

Definitivně Pozastavuji blog...

1. června 2011 v 19:31 | Nikíínka
Ano, je to tak a nebudu se k tomu nijak zdlouhavě vyjadřovat, myslím, že důvod je jasný každému. Pozastavuji na dobu neurčitou. Rozhodovala jsem se jestli skončit, či pozastavit, nakonec pro mně bylo nejlepší blog pozastavit. S ním skončit ne, protože já úplně skončit nechci, jen si chci dát na chvíli oddech, vyklidit pole a za nějakou dobu se vrátit, za týden, za měsíc, za rok? Nevím, každopádně nic si z toho nikdo nedělejte, já se vrátím, (jestli se vůbec vrátím taky záleží) a s blogem budu pokračovat dál, akorát velice omezím přidávání článků, udělám si pořádek v affskách a jenom ty nejlepší a nejoblíbenější si přehodím do Obl. stránek, takže nebude mojí povinností je pravidelně obíhat.
Tolik vše, mějte se krásně a neseďte pořád doma, venku začíná být tak krásně, blíží se léto, tak toho využijte! ;)

Nikíínka

Nestíhám...

3. května 2010 v 18:55 | Nikíínka:)
.

Ahojky! Asi si říkáte, proč je tu stále ten zelenej dess? Vím, je tu už moc dlouho, jenomže já nemám čas dělat nový! Každý den přicházím domů ze školy kolem třetí hodiny. Někdy až v půl čtrvté! Jezdím do školy, která je až v Mariánkách, takže to mám od Dubiny daleko. Navíc a bohužel mám PC povolen do 18:00 hodin, a to i o víkendu! A protože přicházím domů docela pozdě, a ještě dú, tak pak mám čas na PC hodinu, dvě! Design se budu snažit co nejdříve udělat a dát na blog, ale nevím jistě kdy.
Nikíínka:)

Malá změna...:)

28. března 2010 v 19:47 | Nikíínka:)
Článek: Malá změna...:)
Ahojky, chci vám oznámit jednu malou změnu!
Jestli víte, v rozcestníkách mám nadpisy každé rubriky ve formě fotky, no prostě takového čtverečku, tak mně se to přestalo líbit a rozhodla jsem se je změnit, pouze na normální nadpisy! No a výsledek je podle mně skvělý! Nadpisy teď vypadají v rozcestníkách daleko pěkněji. Sami se přesvědčte! Klikejte si postupně na každou z rubrik a mrkněte se na výsledek. Až si všechny nadpisy prohlédnete, napište mi sem do komentářů, co na to říkáte a jak se vám ty nadpisy líbí!
A třeba i, který nadpis do rozcestníku se mi povedl nejvíc!:)Nikíínka:)

Máme nový rok 2010

1. ledna 2010 v 15:39 | Nikíínka:)
A je to tady!
Nastal nám nový rok 2010!!!
Takže jsem se rozhodla napsat pár blogových předsevzetí. Uvidíme jestli je splním....

Novoroční předsevzetí...

1. Chtěla bych častěji přidávat články. Zdá se mi, že strašně málo přidávám! Dám jeden článek a pak dlouho nepřidám další. Prostě bude to jinak. Každý den se budu snažit přidávat aspoň tři články. Tedy je tu problém, že musím už všechny vymyšlené články připravit a dát do rozepsaných
2. Chci přidávat víc grafiky! Tedy blendy, laye a avatary.
3. ¨Chtěla bych menu trochu víc ozdobit, jako to mají některé jiné blogy, dala bych do menu různé obrázky, fotku měsíce, moje adoptované zvířátka atd. Ale nevím jak na to, plsky poraďte v komentářích.
4. Každý měsíc od zítřka tu bude novinka: FOTKA MĚSÍCE! Dám vám sem 4, nebo 5 fotek koní a vy vyberete tu nejlepší fotku, kterou dám do menu.


To je vše, je toho zatím málo, možná vymyslím další.
Ale mám tu ještě jedno VELKÉ přání:
Přála bych si, aby můj příběh Tajemství hradu Spirit a vůbec všechny moje příběhy které budu PRÁVĚ psát, četlo víc sb!:( Víte, já strašně ráda píšu a píšu pro vás! Chci slyšet různé názory, jenomže prostě někomu se nechce nebo nemá čas což mně štve! Proč to není tak jak to chci já? Nechci vás nutit, ale prostě kdyby jste vy ostatní četli příběh, který teď píšu, nelitovali by jste. Protože je tajemný, trochu strašidelný, chápete? Jsem ráda, že některé sb, čtou můj příběh, což mně těší, ale proč těch komentářů nemůže být víc? Já doufám, že sb mně trochu pochopí a prostě budou číst můj příběh a psát komenty. Ne, že bych vás do něčeho nutila to ne, ale je to prostě takové SMUTNÉ, píšeš díl, těšíš se jak se bude líbit a nic? Zkuste si to promyslet!:( Toto neplatí pro ty, co můj příběh čtou.
Prosím nenaštvete se jak tohle přečtete, myslím to upřímně a dobře!:(


Do komentů mi pište jak mám do menu dávat fotky, avatary atd. A taky plsky, co by jste na mém blogu chtěli zlepšit! To pak napíšu do předsevzetí a pokusím se vám vyhovět.

Nikíínka:)

Připravuji komiks Propast

21. května 2009 v 18:00 | Nikíínka:)
Ahojte!
Zrovna mně něco napadlo!
Protože mám PC hru Zoo Tycoon 2 napadl mně příběh o zebrách Propast.
Sice to nejsou koně, ale zebry jsou taky kopytníci, ne? Příběh o úvodu a později 1. díl atd. bude tak do dalšího týdne. Než to pořádně vymyslím.
V komiksu se můžete těšit, na skutečné bubliny nad jejich hlavama a to co si myslí, dá mi to práci, ale pro vás to bude určitě super!
Úvod bude kolem 28.5.!
Těšte se!
  Nikíínka:)  

Strašně mi klesá návštěvnost!:(

10. dubna 2009 v 11:52 | Nikíínka:)
Nechápu, proč a co mám dělat ale poslední dobou jsem si v e-mailu všimla, že mi klesá návštěvnost. Ale jak to? Copak tady ke mně chodí málo sbé? Dřívě si pamamatuju, to bylo 50, 60, 70 a výše a teď? kouknu se a úpa se zleknu:

Navstevnost za minuly tyden (30.3. 2009 - 5.4. 2009) je:
Pondeli: 42
Utery: 51
Streda: 51
Ctvrtek: 37
Patek: 34
Sobota: 36
Nedele: 46

Celkem: 297

Vidíte? A teď vám ukážu jak to bylo ještě POTOM( také nic moc!):

Navstevnost za minuly tyden (23.3. 2009 - 29.3. 2009) je:
Pondeli: 63
Utery: 39
Streda: 48
Ctvrtek: 51
Patek: 48
Sobota: 0
Nedele: 80

Celkem: 329
Tu, to taky nevypadalo nadějně. Ale neděla byla skvělá a teď vám pošlu, jak to bylo DŘÍV:

Navstevnost za minuly tyden (23.2. 2009 - 1.3. 2009) je:
Pondeli: 61
Utery: 67
Streda: 68
Ctvrtek: 95
Patek: 76
Sobota: 82
Nedele: 71

Celkem: 520

To je velkej rozdíl, že? Dříve, jsem byla z mé návštěvnosti nadšená a vždycky jsem se těšila a teď, je to jinak! Možná, že si nemám všímat návštěvnosti..ale mně na tm záleží, nedělám blog pro sebe, ale pro vás...a to, že se mi snižuje návštěvnost, z toho jsem smutná..Ajestli se to příští týden nezlepší a bude to ještě méně, tak nevím!:( Ale pokud se mi návštěvnost zase zvýší na maximum..tak blog nechám!


Pa, a choďte na můj blog..

Třídím SBé!

7. ledna 2009 v 16:05 | Nikíínka:)
Tak jsem se rozhodla, že konečně začnu třídit sbé..já už je poslední dobou fakt nestíhám a kvůli věčnému obíhání při které pak nemám čas ani na svůj vlastní blog tak budu třídit sbé..nemyslím to zle akortá chci jen říct lady které se ptala o spřátelení: Blog máš sice moc hezej ale nespřátelím! Protože už nestíhám.." Lady sorry ale nechci mít moc sbé..stačí mi tolik kolik mám..!:(
Takže teď: Ten kdo se mi podepíše dolů do komentáře svou přezdívkou zůstává nadále sbé..ale ten se nepodepíše, toho musím bohužel smazat!:(
A protože nechci přjití o super sbéé..jako LuCinQa, Šárulka, z.oe, Annie a další, tak si pospěšte!

Čas máte do Zítřka 8.1. a to do 15:00!

V 15:00 hodin se kouknu kolik se jich podepsalo a ti kteří tam z mých sbé nejsou tak je musím smazat!:(Tak jděte do toho a rychle se podepište!!

Ukončuji Vánoční Rej+Zprovozňuju blog!

26. prosince 2008 v 16:51 | Nikíínka:)
Ahojte, tak jsem konečně zase tady!
Dneska je 2.svátek vánoční a pro mně to znamená, zase vprozvoznit blog!
Doufám, že se vám vánoční rej líbil! Vše ukončuju a postupně budu dávat ceny za kžadou soutěž, kterou se kdo zůčastnil.
Celkový velký diplomek za zůčastnění nejvíc soutěží vyhodnotím až později!

Doufám, že jste se těšily! Protože brzy dám 1.díl komiksu Krása horských lesů.


Tak se těšte na nové články!
Vaše Nikíínka:)

Vánoce, Vánoce Přicházejí!

23. prosince 2008 v 13:03 | Nikíínka:)
Ahojte moje SBí!
Tak jak to vypadá, vánoce se blíží už velmi rychle a zítra už to bude!
tím těžší je to pro mně, včera jsem měla mít nachystaný vánoční rej a nemám to nachystané, čekejte s tím, že to asi začne ve 3 nebo dokonce ve 4 mám spoustu práce, napsat spoustu soutěží...mám toho moc a do toho všeho, Dočasně pozastuvuji blog do 25.12.!
Zítra si chci více užívat vánoc, než jen prosedět celý den u PC. A u nás vždykcy vánoce začínají kolem 4 až 5 hod. večer, kdy se sejdeme u štědrovečerní večeře. A teď máme právě ve vaně kapra, kterého dneska zabijeme, bohužel!:(
Takže po Vánočním reji, pozastavuji blog a zprovozním ho až 26.12. Takže pokud stihnu nafotit Hru StarStable tak 26.12. se můžete těšit na první díl komiksu "Krása horských lesů" Doufám, že vo něčem bude, protože to bude můj první focený komiks!
No tak to bylo všechno co jsem chtěla říct. Zatím nebudou přidané žádné články dokud neodkončím soutěže na Vánoční rej, tak se těšte!

Tak vám přeju krásné vánoce všem mým SBénkům!


Vaše Nikíínka:)

Omluva!

5. prosince 2008 v 18:48 | Nikíínka:)
Musím se vám omluvit, že jsem včera ani předevčírem nepřidávala žádné články!
Ale víte ta škola! Přibývají mi DÚ a tak jsem neměla přeevčírem neměla čas. A včera jsem měla zaracha!:( Proč? No to je asi celkem jasný, prostě jsem neposlouchla rodiče, znáte to! Ale přežila jsem to, byla jsem venku no a dneska jsem ještě teď slavím Narozeniny mojí mamky! Je tu i babička s děde¨čkem, byl dort, dárky jsem dala mamince růžový lesk na rty a čokoládu. A oslava pořád ještě pokračuje, je to super, mlsáme, díváme se na pohádku a bavíme se!!!
Takže za chvilku přibude bleskowka a ještě nějaký článek a zítra už budou další články!


Přeji hezký den. Jo a ještě tomu mikuláši, hezkýho mikuláše! Sice bude až zítra ale to neva...doufám, že si zítra mikuláše užijete u mně už mikuláš byl..dostala jsem plný pytlík dobrotek a oříšk§..heč!:D

Tak se mějte!!

Nikíínka:)

Design: The Happy Horse Water

29. října 2008 v 12:20 | Nikíínka:)
Ahojte!!
Táákže, já wím, sem blázen,že jsem tu dala hned další design a ani jsem o vás o tom neinformovala, no prostě, mně ten zelený design už nudil, a tak jsem se včera rozhodla, že udělám nový, prtože, já už chtěla ten nový dávno, teda dávno až později! Jenomže, včera jsem už byla tak netrpělivá, že jsem ho dala hned...víte on měl být ten design 1.11. Jenomže jak mně znáte, nikdy nepočkám, tak jsem ho sem musela dát co nejdříve!:D
Jinak jsem se svým designem spokojená, je docela krásný...
Velká změna designu je, že jsem stránku zarovnala vlevo...všimli jste si?
To znamená, že okraje jsou vidět! Jenom zprava, jinak k těm okrajům, ty jsem vytvářila já, díky Arii, která mi pomohla, jak se takové okraje dělají! No moc mi to nešlo, ale prtože je te to můj první obrázek na okraje, docela ujde, ne?
S celým designem, jsem vcelku spokojená, jak se líbí vám?

P.S. Chtěla bych poděkvat Arii za to, že mi poradila jak udělat ty přechodné okraje, pokusila jsem se a docela ujdou, co říkáš ty? Jak se mi povedly?:D

Podrobnosti:

• Název-překlad: Nevím proč jsem ho tak pojmenovala znamená v češtině Šťastný vodní kůň

• Od koho: od mně!:) Od koho jiného?:D

• Záhlaví: Záhlaví je tentokrát vypůjčený blend od xErnyx Nechtěla jsem se dlouho piplat se záhlavím, tak jsem se jukla k ní a ten blend se mi zalíbil, zeptala jsem se a ona mi ho povolila, takže záhlaví je od toho blogu: zdroj. Jinak xERnox, děkuju, že jsi mi půjčila!:)

• Sladěnost barev: 100%

• Spokojenost: 120%

A nakonec náhled:

Záhlaví:

Stránka:

Tak pište do komentářů, jak se vám Designek líbí!:)

Začnu dělat rozcestníky!

27. října 2008 v 14:48 | Nikíínka:)
Ahojte Lidičci a ¨moje SB!:)
Rozhodla jsem se, že začnu dělat Rozcestníky...už mně nebaví těch spoustou hromadu rubrik, které jen zabírají místo na blogu!
Proto jsem se rozhodla, že udělám Rozcestníky a všechny rubriky dám dohromady do asi jen 5 rubrik!
Řeknu vám, že to bude docela velkáá fuška, takže abych začala, musím si na to najít den , kdy mych měla čas, mohlo by mi to trvat hodinu, nebo dýl.
Takže nečekejte Rozcestníky okamžitě.
Jenom naznačím, že rubriky ve kterých budou rozcestníky budou (asi) takhle vypadat:

KONĚ

BLOG

HRY A ZÁBAVA

MY GRAFIKA

OBRÁZKY

Samozřejmě budou seřazené podle Abecedy. První bude BLOG, pak HRY A ZÁBAVA pak KONĚ MY GRAFIKA a poslední OBRÁZKY.
Ještě rozmyslím, jak to bude vypadat.
Zatím se mějte!:)

Nikíínka:)

New Design-Green Friesans

19. října 2008 v 16:20 | Nikíínka:)
Ahojky Lidičky!!
Tak jak jsem vám slibovala, bude to nový zelený design a taky už je na blogu!!
Jak se vám líbí, no mně se docela líbí, to záhlaví jsem dělala v PhotFiltre!:)
Jsou tam Fríský koně, jinak nesmějte se, okraje stránky jsem sama navrhla a vytvořila v PhotoFiltre, tak se nelekněte, je to nic moc!:D
Jinak ale vypadá celkem dobře, ne? Pište mi do komentářů a v anketě":)

Podrobnosti:

• Název-překlad: Zelení Frísové

• Od koho: od mně!:)

• Záhlaví: Záhlaví jsem dělala já, našla jsem tři obrázky Fríských koní od Slawik.com ale jinak jsem i text tvořila já, je tam napsané: "Vítejte v mém blogu o koních!"

• Sladěnost barev: 100%

• Spokojenost: 100%

A nakonec náhled:

Záhlaví:


Stránka

Bude nový Designek!

18. října 2008 v 15:33 | Nikíínka:)
Ahojte lidi!
Tak protože ten černý design, je už tu dlouoh jsem se rozhodla pro nový!
Ten tu bude možná zítra nebo v pondělí, ale naznačím, že bude mít zeleno-bílou barvu.
Tak se těšte!!


Nikíínka:)

Konečně to tu bude aspoň trochu koňské!

16. října 2008 v 16:53 | Nikitka
Ahojte lidišky!
Tak jsem se rozhodla pro konečně aspon trochu konský blog!
Takže ode dneška po neděli, tu budou koňské články, samozřejmě tu přibude i nějaká bleskowka a pokračování příběhu Neztratím!
K tomu příběhu, příběh Neztratím bude dokončen a na blogu asi až v sobotu, zrovna ji teď píšu a musím jetě vymyslet, co se tam bude dít!
Jinak mám 1 novinku!
Začnu do rubriky Obrázky koní přidávat Picty od Slawik.com
Takže tu skoro každý den budu dávat různé fotografie od Slawika.com tak se těšte a další novinka!
Brzo přidám 1 nemoc koně! :( Bohužel, pak přidám další, ale bude to tu koňské, možná, že i plemeno se tu objeví a nějaká koňská hra, ještě to promyslím co tu bude!
Tak se těšte!

Vaše Nikíínka:)

New Design-Lovers Horses Now!

27. září 2008 v 23:44 | Nikitka
Ahojíš!!:)
Tak tohle oznámení jsem vám možná neřekla, že? Ale mám tu nový Design!!
Tenhleten bych oznámkovala možná že za 1-, ale co myslíte vy? Je krásný? Na záhlaví jsem si dala konečně záležet, takže už není tak odbytý jako ty minulé.
Ale myslím, že i to pozadí stránky je hezů...no plostě tento design je jako svátek Koňských Milovníků!! Takže se jmenuje Lovers Horses Now!
Krásný design na Opravdové milovníky koní, je tu!!
Co na něj říkáte?
No já nevím, ale mně se docela líbí!:)
Podrobnosti:
• Název-překlad: Milujeme koně Teď( nebo, Milovníci Koní teď)
• Od koho: od mně!:)
• Záhlaví: záhlaví jsem dělala já, je to konečně normální a není tak odbytý, jako třeba s tím podzímním, zkrátzka, dala jsem si záležet, ale zae není ani tak moc krásný!:D Co myslíte?
• Sladěnost barev: 91%
• Spokojenost: 100%
A nakonec náhled:

SONB

27. září 2008 v 16:23 | Nikitka
Ahojky!!:)
Lidičky, přihlásila jsem se do SONB u Calypso a potřebuju váš hlas!!
Je to pro mně¨důležité, je to tady
Plosím, potřenuju se dostat do 2.kola!:( Kdybych nepostoupila, znamenalo by to pro mně, že můj blog je nic moc a že je o ničem a to by mně zklamalo.
Sbééčka moje milowané, hlásněte pls!!!
Jsem v prvním kole, jsem tam jako Nikíínka:)
Budu vám vděčná!! Moc vám kujíí....

Ježinkote!!! Lidi, vy mně překvapujete!!=O

26. září 2008 v 16:43 | Nikitka
tak tohle jsem teda ještě nezažila!!!
Když jsem se podívala na návštěvnost čumím na Celkem a hlavně na Dnešek:
celkem mám: 9 222 návštěv, a za dnešek jich mám 55!!=O No to je rekord, někdy si myslím, že jsem ráda, že vás vůbec mám, ale tohle co jste pro mně udělali je velkým potěšením,, Velké Dííky!!!!=o***
A online mám 8. Vy jste porstě zlatí!!:)
Tolik návštěv ani nepamatuju!!!
Tohle je rekord. můj blog, už začíná být hodně známý!!!!!

Když koňský blog, tak KOŇSKÝ!

23. září 2008 v 21:50 | Nikitka
Ahojte lidiškové a Mí Sbíínka:)
Mám pro vás novinku!
Rozhodla jsem se, že tu udělám takovou změnu! Říkám si, že na to je můj blog koňský tu moc rubrik koňských nemám, takže moje koňařky Sbé-jako třeba. Calypso, Amie atd. se můžou těšit na dvě nové rubriky:
• Přidám rubriku Nemoci koně- Proč? Nemoci jsou zlé a proto tu sem turubrišku dám, aby se jim předcházelo!:(
• Přidám rubriku Kresby koně- Někeří malíři jsou skuteční talenti, tak se chci o nádherné kresby koní s vámi podělit!
Tak co na to říkáte? Snad jste rádi, že to tu konečně prokoukne aspon trochu koňským blogem!:)
Na články do těch nových rubrik se můžete dočkat momentálně zítra bo pozítří!:)
Vaše Nikíínka:)

Jsem TADY!!

19. září 2008 v 18:11 | Nikitka
Ahuujte lidi!:)
Právě jsm se už ve čtvrt na 4 vrátila ze Školy v Přírodě a k pc sem šla až teď!:)
Bylo tam SUPER! Nejen, že jsme měli krásnou přítodu, ale taky jsem byla v Chatkách s mými nej kámoškami a chodily jsme na procházky a na výlety!
Měli jsme v Hotelu T E S L A snídani v 8:00 oběd ve 12:00 svačinu v 15:00 a večeři v 18:00!
Prostě bylo super! Ve čvtrek, byl bazén a také k večeru diskotéka. Akorát, že pěkně mrzlo! Musela jsem se pořádně oblíknout, aby mi nebyla zima!
Jestli si vzpomenu, napíšu vám ty dny do Deníku!
Tak jo! Blog se zase rozjede novými článkami!!:)
Tak se těšte!
Zdravím, Nikíínka:)
 
 

Reklama