♣Můj DeníK♣

Dovolená: 2.7.-1.8. část 1

26. srpna 2010 v 9:53 | Nikíínka:)
Tákže bych vám ráda stručně napsala co jsem všechno dělala na koňským táboře, na kempu a na chatě. Připíšu i super zážitky, z každé dovolené zvlášť!:)
Začneme koňským táborem Ranč Orel:
Takže to bylo super!:)
Bylo to na 10 dnů! První den jsem byla po cestě trochu nervózní, jak mezi všechny zapadnu, ale zároveň jsem taky cítila vzrušení. Tákže jak jsme dorazily, táta dal všem vedoucím přihlášku a pak se taťky poptali jestli umím plavat a takový ty otázky. Bohužel tam zakazáli mobil, takže jsem ho musela dát taťkovi. Vedoucí mně pak dali do chatky číslo 6, kde jsem se seznámila s dalšíma dvěma holkama, co přijeli trochu dříve.
Jedna se jmenovala Karolína Heláková a ta druhá Eliška Volčíková a byli to sestřenice. Obě byly moc milé!:)

8.3. Lepší zdraví, lepší nálada!

8. března 2010 v 19:26 | Nikíínka:)
Ahojte Sbénka!
Tak konečně přišel ten den, na který jsem čekala! Kdy mně nebolí ani svaly ani v puse, v místě kde nemám zuby a můžu normálně jíst. A to že mně bolely svaly, tak to bylo pouze reakce na tělo! Kvůli narkózy. I když ne všechny lidi bolí i svaly po narkóze. Ale už jsem úplně v pořádku, ani únava na mně nepadá! Takže budu zase přidávat články...!:)
Nikíínka:)

5.3. Zubní zákrok

5. března 2010 v 14:22 | Nikíínka:)
Jak jste si všimli už čtyři dny, jsem nepřidala žádný článek. Důvod? V úterý jsem na počítač neměla čas. Ve středu jsme jeli k babičce do Havířova a včera (ve čtrvtek) jsem byla a zubním zákroku, trhali mi dva zuby, úplně vzadu! Ten poslední byl rozpadlý a ten vedle něho se musel vytrhnout taky, protože od posledního zubu vedl nějaký váček až do toho druhé zubu(nevím jak to vysvětlit!:D), tak se musel vytrhnout taky. Abych pravdu řekla, pod narkózou jsem byla podruhé v životě. Poprvé to bylo, jak mi bylo 11 let a trhali mi mandle. Táákže, vám můžu povyprávět. Tramvají a pak autobusem jsme dorazily do mno...takové menší nemocnice. (auto máme v opravě) a tam jsem si vyzula boty, a šla se sestrou do pokoje, kde bylo více postelí, a nebyla jsem tam sama! Přišlo tam pár žen. (nebyla jsem v dětské nemocnici!:D) Sestra si ještě chvíli povídala s taťkou a já se s ním pak rozloučila a v pokoji jsem se převlékla do pyžama, a pak vyplnila nějaký dotazník, jako souhlas pacienta k zákroku, tak jsme tam vyplňovali bydliště, jméno a příjmení a pak tam byli nějaké otázky ohledně různých nemocí. Jako první šel na sál malý kluk a potom já. Takže jsem vešla do místnosti, kde jsem si lehla na křeslo, oni mě zabalily do nějaké deky, a pak mi dali na hlavu operační čepici, změřili mi tlak, pak mně píchli normální injekci, odebrali krev, do injekční stříkačky dali jakousi hadičku a až do té hadičky mi stříkli narkózu. Začala se mi točit hlava, a v tu chvíli jsem usnula. Mno a jak jsem se probudila, začalo mně vzadu strašně bolet, mno a naštěstí ta doktorka byla v našem pokoji a mluvila s nějakou ženou, tak jsem jí zavolala a ona mi pak dala ledování, aby mně to tak nebolelo a aby se zabránilo krvácení. Mno, a pak v půl dvanácté přišel taťka, já se převlékla a jeli jsme sanitkou domů.
No a dnes jsem se probudila s bolestí zad, krku a svalů, jako kdybych si to celé natáhla. Včera jsem musela mít jen tekutou stravu, a dneska taky plus ovoce, ale řeknu vám, že je to fakt nepříjemné po zákroku! Opřu se o židli, vstanu, zívnu si, tak mně ten krk bolí, a nejen krk, ale i zadní svaly a do toho všeho mně škrábě v krku, a taky se mi chce furt spát, takže nebudu chodit na PC, dokud mně bolesti a únava nepřejdou.
Snad se máte líp jak já....:(
Vaše "nešťastná" Nikíínka (smějícího smajlíka přidávat nebudu!:D Ikdyž k jménu patří, necítím se na úsměv!)
P.S. jsem se ňák rozepsala!xD

29.12. Zpátky z vánoční pohody

29. prosince 2009 v 13:33 | Nikíínka:)
Ahojda!
Tak jsem se vrátila z vánoc a vánočních svátků zpátky na blog! Blog opět zprovozňuju a taky sem dám nový design,k terý bude tak trochu silvestrovský. Protože pozítří bude Silvestr a na ten se moc těším!:)
Tak jak jste si užily vánoce? A co jste dostali? Mně se letošní vánoce moc líbily! Dostala jsem: krásné žluté tričko, modré džíny, řasenku "extreme limit", puzzle s koněm-160 kousků, PC hru "Můj kamarád kůň", Zoo tycoon 2: Complete Colection, DVD malá mořská víla Ariel, krásný polštář s potisky koní a od mamky: knížku "jak si vysloužit ostruhy", krásné dvě gumičky, jemný pomerančový sprchový gel, deodorant Fa-rice dry, a pak ještě jeden roll-on deodorant, časopis Jezdectví a ABC, krásný růžový pilník na nehty, nádhernou ovocnou voňavku, sadu na lakování nehtů na nohou, dvoje náušnice, kalendář na rok 2010 s koňma. Od babičky: růžové spodní prádlo-i s tílkem, další dvě spodní prádla, červenou propisovací tužku a sadu značky Astrid, ve kterém jsou krémy proti akné: mycí gel, ple'tová voda a pleťový krém. To jsem toho dostala, že?:D Nejvíce mně potěšila hra můj kamarád kůň, polštář a knížka: "Jak si vysloužit ostruhy." Můj kamarád kůň je skvělá hra!! Hrála jsem jí a nedivím se, že je naprosto nejlepší v pc hrách. Mám nafoceno pár fotek ze hry, takže vám je potom později ukážu. Těšte se!
Tak napište komenty, jak se líbily vánoce a můžete napsat co jste dostali! Jsem zvědavá!:)

24.12. Vánoce jsou tady...

24. prosince 2009 v 11:00 | Nikíínka:)
Tak nám to zase přišlo! Zase hrajou koledy nebo pohádky, stromeček svítí a pod ním dárky, cukroví a prostě ta vánoční atmosféra nám opět nastala a to znamená, že blog ode dneška až do 27.12. POZASTAVUJU! Během vánočních svátků tady nebudu, takže přijdu na pc 28.12. nebo možná i později, uvidím.
Jak jste si všimli, je nový dess, za který musím poděkovat sbénku Hanny, které mi ho udělala a nechám ho tu do zítřka a pak ho změním. Proč jsem změnila dess? Ten zimní by nedodal tu vánoční atmosféru, tak jsem si objednala vánoční, je to snad lepší, ne?


Tak se mějte, užívejte si té krásné vánoční atmosféry a přeju veselé vánoce a HODNĚ dárečků pod stromečkem!vaše Nikíínka:)

Jsem zpátky ze školy v přírodě

21. září 2009 v 16:31 | Nikíínka:)
ahojky, tak jsem se vám vrátila. Včera jsem nenapsala článek, bo jsem byla unavená, tak píšu teďka ale bylo FAJNě! Bylo tolik zážitků, že bych se tam klidně ještě na další týden vrátila. Tak se mi nechtělo domů v neděli!:( No nějaké dny si pamatuju, byl bohatý program, ale protože teď nemám čas, tak vám napíšu až zítra nebo prostě jiný den ale určo zjistíte, jak jsem se měla a co jsem dělala.
mějte se....:)
Jen dodám, že brzy dám na blog takový dotazník o příběhu Neztratím, bude tam spousta otázek, týkající se příběhu, no jsem moc zvědavá co odpovíte. Jsou tam otázky, jako třeba názory atd.
Těšte se....

Nikíínka:)

24.7. Opět odjíždím pryč...

24. července 2009 v 16:27 | Nikíínka:)
Ahojte,
zase odjíždím pryč. Tentokrát jedu s rodinou na chatu. Jedeme do Jeseníků a pak pojedeme autobusem do Karlovic. Tam už máme tu chatu. Moc se těším protože tam máme velkou zahradu, houpačku, houpací lavici a taky bazén a taky ovocné stromy a keře (budu mlsat) Takže se moc těším. Kousek odsud nám naštěstí protéká i řeka! Takže se každé ráno budeme do řeky namočit si obličej a břicho studenou vodu.:) V chatě máme všechno. Je to tam skoro jako v normálním baráku, jenom je to menší. Máme tam i televizi a docela nebezpečné schody kde máme nahoře pokoje a tam vždycky s Romčou spíme v posteli pro dva!xD Tak to ani neva. Jsme sestry. Pak máme v pokoji rádio a taky stůl. No zkrátka i uvnitř je to tam skvělé. Co je na tom nejlepší, je to, že můžeme kdykoli do bazénu a taky každé ráno snídáme venku na čerstvém vzduchu a taky, že nám rodiče slíbily, že budeme jezidt na výlety! No bude to paráda. Budeme tam celé dva týdny až do 8.srpna. Zítra ráno už v 7:00 vyjíždíme. (grr..:D)
Možná, že na blog napíšu až 9.srpna.
Tak se mějte a užívejte si i vy prázdniny..:)
Až přjidu, možná, že napíšu co všechno jsme tam dělali, jestli to nezapomenu.

pááá...

17.5.:Opravdická láska ke koním..xD

17. května 2009 v 17:53 | Nikíínka:)
Ehm...ještě jsem se nikdy neodvažovala vám ukázat mou fotku, vlastně jak vypadám. Možná si říkáte: Jupí, konečně jí uvidím." Ale upozorňuju vás, že se radši netěšte. Vypadám děsně!xD
No..ehm. Takže jestli se chceš dívat dál tak klikni na celý článek...

6.4. 09-Den Blbec!:'(

6. dubna 2009 v 16:38 | Nikíínka:)
Ahojte, po dlouhý době píšu do deníku!
Den: 6.4.
Čas: 16:25
Počasí: Svítí slunko
Nálada: Divná..
Oblečení: Gatě a zelený tričko
Jídlo: Čoko-puding s rohlíkem
Pití: čaj a teď piju vodu se šťávou
TV: Nic, jen reklamy!:D
Pc: blog.cz a ICQ
ICQ: Online!
Konverzace: Jedna kámoška Klára, Annie a Jitush
Zdraví: Nic moc!

Pro moje milované SB!

24. března 2009 v 18:11 | Nikíínka:)
Tak jsem se nudila a pro všeeecky moje milovaná Sbéčka jsem vymyslela básničku a udělala takový hýbají se text!:)
Snad se bude líbit!
Můžete si ho uložit.

Tohle je důkaz, že vás mám NEJradšiii:-*:
Mám básničku for you:-*
Jsi moje květinka, moje zlatííško, moje kopretínka, mám pro tebe malý dárek:
Bez tebe: Já nechci být!
U tebe: já chci vždycky zábavu mít!
Pro Tebe: Já vždycky tu budu!
S tebou: Já nezažiju nudu!
Ty: Pro mně znamená moc!
Já: S tebou budu a to vždycky moc!
Ty: Jsi pro mně poklad
Tohle patří tobě, nejbáčnějšímu človíčkovy na světě!!:-* Líbí?

a text:

Není ten text moc vidět je tam napsané: I LOVE YOU, MY SB!

Picture Captions
A ještě něco malého:
Snad se vám to líbí!:)

13.3. Mám Virtuální Stáj-Už dlouho!xD

13. března 2009 v 14:15 | Nikíínka:)

13.3.2009:Ahojté..tak vám chci oznámit, že mám Virtuální Stáj.. Ale mám jí už dlouho asi od února 2009. Tahle VS, je trochu jiná, než znáte, když jsem jí vymýšlela, řekla jsem si, že koňskou Vs, mají všichin, tak jsem vymyslela, zvláštní VS. VS kde se staráš o mýtické koně- Pegase a Jednorožce! je tam spousta pegasů a jednoröžců na prodej, péče je to úplně to samé, akorát na vyjížďky jedeš s pegasem do Modré nebe a s jednorožcem do: Magická procházka.
Takže bych vás chtěla poprosit, jestli by jste se se tam nepodívali a případně i nepřihlásily. Byla bych moc ráda. Samozřejmě, bych byla ráda, kdyby jste do mé Virtuální Stáje, chodily co nejčastěji, 2x krát jsem za sebou zrušila svoje minulé Virtuální stáje, protože tam nidko nechodil a nestaral se o koně, tak to nechci udělat potřetí.
Taky bych vás poprosila, jestli by jste nenapsali názor k prvnímu komentáři:
zde Děkuju moc!
Takže kdyby jste chtěli plsky se jukněte, nebo i přihlašte Tadýýk plosím!
Nezapomeňte se po přihlášení mrknout na pravidla a koupit koníka!:)děkuju vám moc...Jinak jaký byl den..normáál! Byla jsem v kině se svou třídou a bylo nás tam celkem 25 dětí. Byli jsem na Madagaskar 2. Bylo to speciálně pro nás. Jsme to totiž neviděly a bylo to goood!!xDNo, co vám mám zas vykládat, Pa Nikíínka:)

Kouření...Cigarety? Proč?!:-!

6. února 2009 v 10:51 | Nikíínka:)
Ahojte Lidičci!
Asi se divíte proč mám v nadpise "Kouření...Cigarety? Proč?!:-!"
to bude asi proto, že o tom chci teďkom mluvit!
Včera jak jsem byla večer venku s mým psem Eny jsem potkala nějakou partu holek. Na lavičce seděla blondýnka a vedle něj malej kluk a na kopci černovláska a hnědovláska. Tak jsem si jich nevšímala. Když tu na mně ta černovlasá holka zavolala: "Ahoj Niky!" A zamávala. Chvíli jsem na ní zírala, odkud zná mé jméno, ale protože jsem chtěla být slušná, tak jsem jí odpověděla: "Ahoj!" "Niky, pojď nahorů se klouzat po ledu, podržím ti psa!" Tak jsem přikývla a šla nahorů po zasněženém kopci a dala jí psa. Eny kolem ní poskakovala a ona se smála a úplně jí říkala hezky: "jé...pejsku pojď sem!" Bylo na ní vidět, že má ráda pejsky. Pak jsem si Eny vzala a myslela jsem, že se jdem klouzat místo toho ta holka které by tak mohlo být 12-13 si vytáhla z kapsy krabičku s CIGARETAMI! Vylekala jsem se ale nic jsem neříkala, pak si vzala zapalovač dala si cigaretu do pusy a zapálila si jí. Ona kouřila! Nemohla jsem tomu uvěřit a to byla menší než já. Pak nahorů přišli 15 ctilété holky a jak jí viděly tak se ptali. "Ty kouříš? A jak dlouho?" "No jo, já nevím asi už 2 měsíce!" "A rodiče o tom ví?" "Jo ví, a jako mamka nic neříkala jen se ptala jak často kouřím!"
"Heh, mně by máma zabila!" Zasmála se ta jedna. Chtěla jsem jít pryč. Co když mně bude nutit ta černovlasá holka abych taky kouřila? Kouřit nechci a ani nebudu. Pak se mně ty holky zeptali: "Ty kouříš, Niky?" Zavrtěla jsem hlavou a snažila se aby to neviděla ta černovláska.
"Co jsi dostala na vánoce?" Zeptala se mně. To byla otázka musela jsem jí to vykládat a pak jsem jí řekla: "Ahoj, já už půjdu!"
Pak se tam objevil kluk kolem 17 nácti let a měl kudrnaté vlasy, vůbec jsem si ho nevšimla a Eny na něj vyskočila a začala ho oblizovat. On se lekl. A Já jsem hnd: "Sorry, Eny má ráda lidi, víš?"
"To nic, já jsem se jenom lekl!" Usmál se. No já jsem šla dolů ale strašně to klouzalo, zničehonic, Eny zatáhla a já spadla na zadek. Tak jsem se klouzala dolů a když jsem se postavila, úplně jsem se ulekla! Malý úplně malý sedmiletý, nebo 8 letý kluk držel cigaretu a kouřil taky. Nemohla jsem tomu uvěřit! Malý kluk a kouří!
Vzala jsem nohy na ramena a rozběhla se domů. Nechtěla jsem tam zůstat.
A proto si teď ptám v hlavě: Proč kouření? Proč Cigarety! Dobře jsem věděla, že cigarety podporuje rakovině a proto jsem nekouřila a ani nekouřím. Říikám si, ty děcka se chcou zabít? Chcou mít rakovinu? Viděla jsem, že kouřily dost ale věděla jsem, že si tím dýmem poškuzují plíce. Což asi nevěděli!
A teď se ptám vás....DOUFÁM, ŽE NIKDO Z MÝCH SB NEKOUŘÍ! Vím, že hloupá otázka ale chci se jen předsvědčit! A Po pravdě!:(


Tak já už budu konšit, stejně si to nidko nepřečte, co?:D Zbytečně to tu píšu, no nic!
To bylo vše.................................................Zdroj Avataru nahoře!
Nikíínka:)

23.1.1995-2009 Dneska mám Narozky!

23. ledna 2009 v 13:09 | Nikíínka:)
V tento den od roku 1995 se narodila holčička..která když postupem vyrostla se zamilovala do koní a založila koňský blog: nikitkablogisek.blog.cz a ta holčička se jmenuje Nikola! a později si dala jméno Nikíínka:)

Ano, mluvím o sbě...dnéééska mám narozeniiny!!!!xD Hej já jsem úpe šťastná..víte kolik mi dneska je? 14 let..konééčněě! Hej já jsem úpe ráda..že už 14..nevím proč ale těšila jsem na toto číslo! Takže mám narozeniny!
A dostala jsem ještě od tatky velkou bonboinéru ale velká oslava bude zítra a pak ještě pozítří..zítra oslavím narozky s rodinou a babičkou s dědečkem a pozítří v neděli budu mít velkou párty oslavu Narozenin a příjde spousta kámošek..bude velkej dort..dárky, spousta her..já se nemůžu dočkat..hlavně na neděli!:)


Tak co? xD Kdo mi popřeje z SB? A Jestli chcete klidně mi nějaký dárek udělejte v photofiltre..nebo nějaký malej dáreček vyrobte třeba jako diplom!!

Tak se mějte skvěléé!

Vaše rozjásaná NikíínkaxD

1.1. 2009-Nepřidávám..proč?:(

1. ledna 2009 v 21:28 | Nikíínka:)

Ahojte Všcihni!
Chci se vám moc omluvit, že jsem poslední dobou nic nepřidávala..ale řeknu vám, že mně došla fantazie! No ne zcela určitě ale prostě nevím jaké články mám přidat! Jediné co mi víří v hlavě jsou koňské články! Takže se omlouvám, ale poraďte mi, co mám zase přidávat. Možná blbá otázka, ale moc mi tím pomůžete a do ankety mi zase hlasujte, jestli mám častěji přidávat jen koňské články! Vždyť taky je tento blog o konících..ikdyž jsem poslední dobou moc koňských článků nepřidávala, pořád mi zůstanou v mém srdci a docela ráda bych něco dalšího o nich přidat!:(
Takže...napište co mám přidávat a v anketě, jestli mám někdy občas přidávat jen koňské články!

Tak a teď přijde takové Novorní Předsevzetí blogu:

  • Přidám další 3 plemena koní
  • Objeví se tu i nějaká grafika
  • Budou častěji bleskowky
  • Budu častěji přidávat shooty koní
  • Přibydou i nějaký soutěže
  • Přidám po každém dnu 14 koňských článků
  • Udělám nový Layout pro vás!
No tak si mně hlídejte abych to dodržovala!:)

Vaše Nikíínka:)
P.S. Hlasujte v anketě!

27.12.Náš pejsek...Eny

29. prosince 2008 v 13:35 | Nikíínka:)
Nevím, jestlí jsem vám už ukazovala jak vypadá náš pejsek jménem eny, ale tady máteo něm něco VÍC!:)


Profil Eny:

Jméno: Eny

Matka a Otec: Paulina a Kortan

Věk: 6 roků

Pohlaví: fena

Plemeno: jezevčík

Povaha: Eny je hravá, hodná fena. Moc ráda se mazlí s mým taťkou, a když nějakého člena rodiny nevidí doma, když přijde okamžitě ho přívítá skákání, olizování a vrtí ocáskem. Když s ní jdu ven, tak se raduje. Nëmá ráda, když na ní taťka občas zvýší hlas za nějakou neposlušnost. Ale je to naše zlatíčko, všechny nás má ráda. Když ráno vstanu, přivítá mně a jde ke mně na gauč. Moc nám všem přirostla k srdíčku, nevím co bych si bez ní počala, je to také dobrý hlídač a miluje děti! Když je vidí, vrtí ocáskem, skáče po nich a olizuje je!:D

Umí: povel lehni, zůstaň, nesmíš, popros, hlídej.

Nejlepší přítel: můj taťka. Toho má nejraději. Respektuje ho a bojí se ho, když udělá nějakou neposlušnost.

Nesnáší-jídlo-: zeleninu....

Nejlepší jídlo: piškoty! to má rád snad každý pes!

Největší zvířecí přítel: Králíček Luky. Nezakousne ho jako jiný pes, když ho vidí pečuje o něj a olizuje ho!

FOTO:


Moje plocha PC

27. prosince 2008 v 13:35 | Nikíínka:)
Po nějaký době jsem měla asi dva měsíce: říjen, listopad, měla na ploše mého pc, pěknou tapetu, koně ve výběhu, mně se docela líbí!:)
Jestli se taky chcete podíva tak klikni na obrázek:


Když se juknete, vidíte, že tam mé ikony na ploše, jsou malinko rozmazané, ne že by něco proti vám, ale prostě nechci aby každej věděl, jaký mám ikony, je to moje věc. Nemějte mi to za zlé!:)
Prostě si je ochráním z důvodů, hnusnej kopírantů!!

Líbí se vám obrázek? Teď mám na ploše jiného koně, který vám ukážu konce prosince..

1.12.2008-DnééSka je Prosinééééc!!+Oznámení!

1. prosince 2008 v 18:00 | Nikíínka:)
Ahojte, Jupí... Dneska je konečně prosinec a s ním se blíží i Vánoce! A já jsem si dneska ráno vzala z ADventního Kalednáře 1. čokoládku na 1.prosince.. Máte taky adventní kalendář? Já tam našla čoko ve tvaru stromečku.. Ale teď k věci! Protože se blíží vánoce ale nejprve bude Mikuláš a 13. Prosince mám vystoupení v Divadle Petra Bezruče a budu vystupovat 5, tak vám chci oznámit, že teď v prosinci bude nový design a jak jsem říkala Zimní! Nevím sice kdy, se misím ještě rozmyslit...ale tento současný, bych tu chtěla ještě ponechat...takže se rozmyslím, kdy bude-- ale také tu brzy zavítá "Vánoční Rej!"
Teď to sice nezačne, ale bude tu brzy Adventní neboli Předvánoční Bleskowka a ještě nějaký článek ohledně vánoc!
Tak to bylo všecičko..nu tak uvidíme kdy bude zimní design, možná že až 17.12.


Nikíínka:)

Nádherné tři citáty!:´(

14. listopadu 2008 v 18:44 | Nikíínka:)
Tak jsem našla na lidé.cz tři krásné Citáty...úplně dojemné..i trochu smutné..přečtěte si je!:(


Obrázky a AnimaceObrázky a AnimaceObrázky a Animace

1.11.2008-Asi sem ZamiLovaná!=)

1. listopadu 2008 v 12:07 | Nikíínka:)
Hurá! Konečně jsem si našla čas psát za tak dlouhoou dobu do DeNíKu!:-))
Už taky proto, že jsem měla chuť, chtěla jsem vám napsat nwěo moc důležitého!:-)
Tak vám teda řeknu, co se dělo včera!poo
Takže!! Včera, teda vlastně ve čtvrtek jsme měli ve škole Drakiádu.
A já se teda moc těšila. Ikdyž nevím nevím, jsem to neměla nalepené v zápisníku!vanek
My jsme teda šli na Pc nahorů! My máme totiž Práce s Pc úplně nahoře v posleddních schodech.:-))
Tak jsme teda šli na Pc a pan učitel nám řekl abychom si dali Vlastíka. Měli jsem totiž dějepis, jéé...jak já tu hru nemám ráda!:-[ Je to tam nudné, máme tam jen obrázky z českých dějin, kde se jen díváme na třeb přícho Praotce Čecha a nebo jiné nesmysli!
Mně totiž dějepis moc nebaví!;-) -> :D:-D
No, a tak jsme se jen dívali a znuděně jsme poslouchali pana učitele.:)
Má kámoška Klárka W. se nějak zamyslela, že vůbec nevnímala to co říká pan učitel a když se jí zeptal. Zmlkla a nevěděla co má říct. On to totiž povídal, že kdysi dávno žilo v jednom maličkém bytě třeba 12 lidí. a On se jí na to ptal! Chudák! Musela jsem já napovědět!:-0
No a tak jsme pokračovali a pak dovnitř přišel pan učitel Mirek a říkal kdo jde na Drakiádu Rychle jsme s Klárou zvedli ruce.:-))
Jenomže náš pan učitle říkal, že jsem to něměla v zápisníku, takže nejdu. A víte jak mně to mrzelo! Já jsem zmkla a řekla: "ale já přece jdu! Mám normánlí Kroužek!"vykuk
"Nejdeš!" řekl Mirek napsal ostatní a odešel. V tu ránu jsem dostala smutnou náladu!

:-(
To jsem vůbec nechápala! "Proč nejdu!!" Já jsem se tak těšila. Draka jsem nepoštěla roky. Málem jsem se před svou dobrou kámoškou rozplakala, ale nechtěla jsem se před ní ukázat jako ubrečená holka, ikdyž ta jedna kapička slzy ukápla! Klárka se na mně smutně podívala: "To není fér! Já jdu a ty ne! Tam bude nuda" Smutně jsem se usmála!:-(
Pořád jsem byla smutná a pak po škole.........

Jsem byla v jídelně...byl oběd, já seděla vedle kámoše Jiříka a a dalších.
Pořád jsem byla smutná. Jenomže po chvíli si paní učitelka Katka všimla, že jsem smutná a Klára jí vystvělila, že prý nemůžu na Drakiádu. Ale víte co ona řekla?:-)
"Cöže? To ne Nikolka bude mít Drakiádu, vždyť má normální Dramaťák!"
Smutek ze mně spadl a rozzářeně jsem se na paní učitelku Katku podívala.
Ona je tak hodná! "Děkuju vám, jste zlatá!" Vypadlo ze mně.:-)):P:-))
Katka se jen usmála se odešla z kuchyně. Takže teď jsem vesele v dobré náladě dojedla polévku a šla si pro druhý chod!:-))

V družině ve třídě A jsem netrpoělivě čekala až Přijde paní učitelka Katka. A když jsem se zadívala z oknaa viděla jak třída odchází na Drakiádu. Zarazila jsem se.vykuk
Že by si to paní učitelka Katka rozmyslela. Zase mně popadl smutek.
Ale smutnila jsem zbytečně!:-)
Paní učitelka Katka přišla a vzala mně, Magdu a taky Jiříka.
Zvesela jsem šla z družiny, ale divila jsem se, že není s náma Klárka.
"Ona už šla domů, tak jí odpadla Drakiáda!" řekla Katka. Ale jak to? Divila jsem se. Vždyť má kroužek!
Když jsme došli i s draky na louku. Už jsem zahlédla moje kamarády, ale Kláru ne!:-(
Rozbalila jsem si draka a sestavila ho. Byl opravdu silný vítr. Rychle jsem běžela se přivítat s Katkou Srovnalouvou a Markétou Vajdovou.xxx
Pak jsem draka trochu odmotala a rozběhla se. Drak vylétl do oblak a pořád běžela A ODMOTÁVALA ABY LETĚL VYSOKO, ale moc se mi nedařilo, skoro pořád padal dolů. Já musela namotat šňůru a začít znovu.
Ten silný vítr mi ale doslova rozcuchal vlasy!:-)) Tak jsem trochu vypadala jako s vrabčím hnízdem! Po té chvíli jsem si ale všimla, že vedle mého super kámoše Michala Bortlíka stál i jeden o něco větší kluk než Michal a pořád vedle něj stál.
Dokonce se zdál, že jsou si trochu podobní.
Když jsem se na něj podívala a on na mně celou si mně prohlédl. a Já si uvědomila, že se mi líbí!:/ Rychle jsem se Markéty zeptala kdo je to. a Ona mi řekla, že je to Petr! Ten brácha od Mïchala. Klára mi o něm říkala, že je prý moc hezký a taky, že byl!
Skoro pořád jsem nse na něj dívala. A přitom se mi když jsem stála podařilo díky větru dostat draka trochu vysoko, ikdyž kamarád Jirka měl draka hodně vysoko!
Když Drakiáda skončila. Zase jsem se na něj podívala...nevím. On je a mně moc velký!
Takže já nejsem úplně zamilovaná, ale líbí se mi! aja:/
Je fakt hezký! Kdyby jste ho viděli...

Takže, mno nefíím, nevíím!! Jestli to někdo bude vůbec číst!
Je to moc dlouhé...ale na Petra nezapmenu, líbí se mi! Ale nejsem zamilovaná!:)
Mno...ale stejně na něj musím myslet!!
To bylo vše...to jsem vám chtěla napsat!:/aja
Tak se mějte!:-*

Nikíínka:) 1.11.2008

P.S. TO NENÍ VYMYŠLENÁ POVÍDKA, ALE PRAVDIVÁ!=D

Mám doma DVĚ Koťátka!!!

30. září 2008 v 17:23 | Nikitka
Ahojky Lidiškové a Mé SBéčka!!
Jsem šťastná jako blecha....a víte proč?
Protože mi dneska přišli domů DVĚ KOŤÁTKA!!
Já jsem o nich věděla, že je dostanu od jedních známých a já jsem si zamilovala zrzavého kocoourka Garfielda a ségra má bíločerného Leona!!
Dokážete si představit, jak jsem šťastná?:D Netušila jsem, že je dostanu už dnes, když mi tatka řekl, že má pro nás překvapební, těšila jsem se a pak jsem uviděla GARFIELDA A LEONA!!
Neodkážu si představti, že mám vlastní kočku....Garfield se jmenuje prot, že má přesně takovou barvu jako on!!
Teď si musí koťata zvyknout a Garfield je můj...budu se o něj starat a pečovat, vychovám si ho, aby mě měl rád!!
Fotky bych vám tu měla dát co nejdřív, tak se dočkáte, ale jsou fakt krásní budou se vám líbíit!!
Co teď dělá moje kočka? Leží mi na klíně a odpořívá a já jí hladím!!
Takže ode dneška sem začnu přidávat fotky mé kočky a příběh o mně a kočce co jsme dělali a také sem pak později napíšu INFORMACE o těch dvou!
Takže přidám rubrišku...Moje kočky a tam budou informace a skutečný příběh o ¨mně a Garifleda a new fotešky!!!
Mějte se, jdu se mazlit s Garfield!
Nikíínka:)
 
 

Reklama