Listopad 2010

Nadpis ? Sami si domyslete...

26. listopadu 2010 v 22:47 | Nikíínka |  Kecy Adminky...
Ahojte,
prostě a jasně vám to shrnu takhle. Určitě jste si každý z vás všiml, že přidávám čím dál tím méně článků. Za den  přidám jeden článek a pak dlouho nic. Víte, ta blogová chuť, potěšení přidávat vám dobré články a mít radost z komentářů k danému článku, mně pomalu, ale jistě opouští. 
Hele, nic si nebudem nalhávat. Jednou to přijde. A přijít musí. Určitě každému z vás dojde o čem mluvím. A začíná mně přecházet nejen blogová chuť, ale taky chuť být pořád na počítači!
Kdysi jsem u počítače strávila nejméně pět hodin jak jsem přišla ze školy. O víkendech to bývalo skoro celý den! Je to zvláštní pocit, že už necítím blog.cz tak výborně jako býval. Hrozně m ně tehdy bavilo přidávat články, číst si komentáře. Ale teď, teď už je to trochu jiné. Ale nebojte, nestraším vás. Nezruším blog, ani s ním hned neskončím, ba dokonce předám. Jenom ho možná na nějaký delší čas pozastavím. A ať si řeknete cokoli, pokud by se stalo, že by mně blogová chuť přešla úplně, dám si se svým blogem sbohem. Ale rušit ho nebudu. Na to ho mám moc ráda. Akorát bude prázdný, tím myslím bez majitele. Nikdo do něj už nikdy víc nebude přidávat články.
Toť vše k mému vyjádření, pa, vaše Nikíínka.

P.S.Ještě něco, design! Podzimní design už by to potřebovalo, nemám pravdu? Navíc tenhle jak jsem si včera všimla, mám tři měsíce!! Od září! Na designu už pracuju, ale jaksi se mi nechce ho dokončovat. Nevím  proč. ;D Jisté ale je, že tu  moc dlouho nebude, jen pár týdnů, protože pak mně čeká udělat zimní design. (Musím mít všechny dessy podle ročního období, hihi ;D)

Ach jo, to jsem se zase rozepsala. Určitě to nikdo nebude číst!;D :(

1.8. Paint Horse

18. listopadu 2010 v 14:25 | Nikíínka |  Photoshooty koní

Top Bublinovka - 2.kolo

8. listopadu 2010 v 15:00 | Nikíínka |  Top Bublinovka
Druhé kolo nově vymyšlené soutěže!:) Jedna z vás mi radila, že to mám střídat. Dobrý nápad, takže tady se nehodnotí, nýbrž musíš vybrat hlášku, která se tobě zdá Nejlepší, Nejvhodnější, Nejvtipnější.
Nyní máme obrázek, opět s  kočičkou. Nebojte, příště to bude s koněm!:)

1.
1.

Foto měsíce-Listopad -Vítězná fotka

6. listopadu 2010 v 14:54 | Nikíínka |  Foto měsíce
Myslela jsem si to!:) Vyhrála fotka číslo tři. Zaslouženě!:)
Dávám do menu...

3.