Říjen 2010

Foto měsíce-Listopad

31. října 2010 v 10:13 | Nikíínka |  Foto měsíce
Škoda, že ta "nádherná" fotka na říjen tu je jen krátce. :( Bohužel se musí změnit nová, protože zítra už začíná listopad a já musím vyměnit říjnovou fotku za listopadovou.
Jak jsem vám říkala, dnešní foto měsíce je na téma: "Podzim"=)

1.
1.

Soutěže - soutěžte s námi!

31. října 2010 v 9:58 | Nikíínka
Soutěže
SONKB-Soutěž O Nejlepší Koňský Blog
SONM-Soutěž O Nejlepšího(nejhezčího) Mazlíčka
!!Top Bublinovka!!-Ode Mně pro vás

Domů

Menší změna přezdívky

27. října 2010 v 16:45 | Nikíínka
Je to malinká změna, prostě ten smajlík co je na konci přezdívky Nikíínka, tam už nebude. Příjde mi ta přezídvka lepší bez toho!:) Ti co mně mají v SB jako Nikíínka:) si prosím toho smajlíka smažte!;)
Děkuji. Nikíínka

American Quarter horse

20. října 2010 v 17:39 | Nikíínka:) |  Plemena koní
quarterhorse //slawik.com//
Historie:
Plemeno vzniklo v 17. století v USA. Mezi jeho předky najdeme španělské a anglické koně. Původně se QH používali pro dostihy na čvrt míle, říkalo se mu ,,čvrtkař". V 19.století se začali běhat i delší dostihy, ale tam se Quarter Horse neuplatnil, a tak se začal využívat na dobytčích farmách a díky němu vzniklo westernové ježdění.

Povaha:
Quarter Horse je velmi vytrvalý, silný, odolný a pracovitý kůň s přiměřeným temperamentem. Je inteligentí a nosí v sobě tzv. Cow sense (cit pro dobytek). Je věrný svému pánovi se kterým si vytváří velmi silný vztah.

Charakteristika:
Má menší hlavu se silným svalnatým krkem. Lopatky jsou strmé a plece silné. Hřbet je kratší, rovný, záď je výrazně svalnatá. Končetiny jsou pevné, svalnaté. Srst je nejčastěji ryzá, hnědá, černá či bílá, ale vyskytují se i jiné barvy jako např. palomino, plaváci apod. V kohoutku měří 147-160cm.

Využití:
Využívá se jako pracovní kůň. Ale je ideální i na vyjížďky do přírody a k různým westernovým soutěžím.
Např: Western Riding, Reining, Cutting Trail, Western Horsemanship a další
quarterhorse //boblangrish.com//

Foto měsíce-Říjen-Vítězná fotka

17. října 2010 v 12:34 | Nikíínka:) |  Foto měsíce
Nepochybovala jsem o tom, že fotka číslo 2 vyhraje. Taky, že vyhrála!:) Dávám do menu.
2.

Foto měsíce-Říjen

10. října 2010 v 20:27 | Nikíínka:) |  Foto měsíce
Nestíhám!:( Foto měsíce na září tu bylo jen pár týdnů a už je říjen, ááá!:D Vybrány jsou fotky na téma: Magical Moments (kouzelné momentky)!:)  Žádné z nich nemají v pozadí podzim, (Podzimní pozadí bude až v listopadu!;D) ale jsou jedinečné a fakt nádherné!:))
Slawik.com má úplně nový kabátek celého webu, proto jsou na každé fotce ty kroužky s názvem Slawik. (Bohužel. Trošku tam zavazí!;( )

1.

Důvod neaktivity

5. října 2010 v 10:15 | Nikíínka:) |  Kecy Adminky...
Ahoj,
určitě si  každý z vás všiml, že opravdu hrozně málo přidávám článků, za den jeden článek, pak dlouho nic, pak zase jeden článek. Když já už si nemůžu dovolit tolik času na počítač, jako dřív! Jelikož už jsem v deváté třídě, učení je čím dál tím těžší a já se musím snažit jak prase, abych nepropadla! Páč, po ukončení základní školy jdu hned na střední(či na gympl)(už vím na co půjdu, kam půjdu), kde už to je nebude jen tak. To se už budu domů vracet později, pak se dlouho učit, takže na počítač už bude čas jen dvě hodiny! A to já na počítači bývám dýl! Takže nebuďte překvapení, jestli tu dlouho nebude článek, je to prostě ŠKOLOU. (O zrušení (ukončení) blogu neuvažuju, přece jen mně blog pořád baví a bude bavit ještě dlouho!;) Snad ;D)
článek pokračuje, klikni na celý článek...

Tapeta s jednorožcem

1. října 2010 v 18:28 | Nikíínka:) |  Tapety na plochu PC
Ták jsem se jednou nudila a vytvořila tuto tapetu!:) Jsem s ní spokojená!:)

Kdo chce může si to nastavit na plochu svého PC!:)

!! Pozor! TYTO grafické výtvory jsou určené pouze k nastavení na plochu svého PC!
Nepoužívej je jako blend ani záhlaví! A nic na tapetě neměň, nemaž! Max. jas, kontrast apod. Dovoleno je i zvětšit si ten fialový čtverec na ikony !!