Duben 2010Zdá se ti...

27. dubna 2010 v 16:16 | Nikíínka:) |  Ptákoviny
Fakt dobrý vtip!:D


Já to pochopila až po pár sekundách!:D No, pište jak se vám to líbí, a jestli to jste pochopily hned!

Nejkrásnější kočičí oči

25. dubna 2010 v 12:49 | Nikíínka:) |  Ptákoviny
Překrásný obrázek! Ty jeho oči!:-* A ten text!:DVrtulníkový účes

23. dubna 2010 v 12:54 | Nikíínka:) |  Ptákoviny
Tohle je super! :D Panenka má z vlasů udělaný vrtulník!:DTajemství hradu Spirit-7.díl

16. dubna 2010 v 17:44 | Nikíínka:) |  Tajemství hradu Spirit
Tajemství hradu Spirit 7.díl
V minulém díle naši tři kamarádi vystrašeni prchli z hradu, ve kterém v poledne strašilo a jeli zpátky na ranč. Na ranči, v hotelu Sunny zjistili, že Sandy nesmí s její bolavou nohou hýbat minimálně týden, což je velkým problémem, protože kdo se postará o jejího koně? Flamenco je kůň, který se nechá hřebelcovat jen od Sandy, ale to by nebyli naši kamarádi, aby na něco nepřišli!

7.Kapitola: Erin


"Ale co?" Řekla Susan nesouhlasně. "Flamenco nás sice nedokáže kousnout, protože nás zná a můžeme ho hladit, ale hřebelcovat nám už nedovolí." Namítla a podívala se na ostatní, ti souhlasně pokývali hlavou. Měla pravdu. Nedalo se tedy nic dělat.
"Možná bych věděla já!" Ozvalo se za nima a všichni se otočily, stála tam vysoká, štíhlá servírka. Věkem tak na 20. Hlas měla jemný a příjemný pro poslech. Měla hnědé vlasy stažené do drdolu. Dívka položila tác , kde měla dvě načepované kofoly a usmála se na Susan, Hannu, Mika a Sandy. "Já jsem Erin, a tak mně napadlo, Sandy by mohla Flamenca hřebelcovat z vozíčku." Pak se otočila a v zadní částï baru vytáhla modrý vozíček pro postižené děti. "To je dobrý nápad!" Řekl Mike. Erin přišla k Sandy a ta se pokoušela vstát, tak jí mladá paní pomohla na vozík. "Tak, a můžeš se jít za svým Flamencem podívat." Řekla a založila si ruce na prsou. "Moc děkuju!" Usmála se na ní Sandy a pak pomalu táhla vozíček za držátka u kol. Mladá paní se usmála a vzala tác aby jí donesla dozadu k jednomu stolu, kde seděla žena a desetiletá holčička.
"Počkej, pomůžu ti," řekla Susan a vzala za dvě držátka která byla u Sandyniny hlavy. Takhle jí do stáje dopraví rychleji. Když Susan dopravila Sandy do stáje, Flamenco právě netrpělivě přešlapoval na místě a jak jí uviděl a ucítil nastražil uši a zaržál. Sandy dojela k jeho boxu, potáhla posouvací dveře na stranu a vjela k němu. Flamenco k ní sklonil hlavu a dotkl se jí čumákem o tričko, zafuněl na pozdrav. "Ahoj broučko! Promiň, že jsem tě nenavštivla dřív, víš bojovali jsme s vlkem a on mně ošklivě kousl do nohy. Takže, u tebe nebudu tak často, ale budu se snažit tě aspoň vyhřebelcovat, ježdění dlouho nebude." Řekla a v tu chvíli se jí nahrnuly do očí slzy. Jakoby Flameco chápal, zafrkal a otřel nozdrama Sandy slzy z očí. Jakoby ji tím ukazoval, aby neplakala. Ale podle tónu v hlase, poznal, že se něco děje. Sandy ho pevně chytla kolem hlavy a hladila po krku. Susan jí pak dala věci na čištění a Sandy se do toho pustila. Moc nedosáhla na záda, tak jí Mike dal na sedadlo dva polštáře.
Jakmile ho vyhřebelcovala, zapla mu vodítko a na vozíčku ho zkoušela vyvést z boxu. Jednou rukou držela kulaté držátko a táhla aby vozík jel a druhou rukou táhla Flamenca. docela jí to šlo. Když pak vypustila Flamenca do ohrady, předtím než odběhl se pást ho políbila ho na čumák. Pak zavřela vrátka a zamávala Flamencovi, který běžel ke stromům k jeho kamarádům. Její obličej okamžitě zesmutněl. Tolik si přála na něm zase jezdit. Ale nemůžu!
Když se pak vrátily do hotelu a poděkovali servírce za vozík a Sandy si lehla zase na gauč, tak si kamarádi k ní přisedli. "Tak, teď ti řekneme my, o té vyjížďce!" Řekla Hannah a její hlas nezněl zrovna moc vesele. "Co tak smutně? Stalo se něco, nebo co?" Zeptala se Sandy překvapeně.
Kamarádi se po sobě podívali. "No, prostě se nám stala celkem strašidelná věc, no!" Vysvětlil Mike.
"Co?!" Řekla Sandy překvapeně a zároveň sarkasticky a podívala se na Mika.
"No, dobře tak to řekneme! Ale nebyl to, Sandy, žádný "super" zážitek!" Nadechla se Susan a pak Sandy vše vylíčila. O nové stezce, vstupní cedule, tajemném lese, děje v lese, o hradu i o tom, že v hradu asi straší.
"No páni, kdybych tam byla i já, asi bych pištěla strachy!" Otřásla se Sandy. "Víš, sice to byl nepříjemný zážitek, ale my se tam chceme vrátit. Hrad je svým způsobem zajímavý! Hodně věcí, které jsme tam chtěli prozkoumat, se nám nepodařilo a chceme se o tom hradu dozvědět co nejvíce!" Podotkla Hannah Sandy.
"Já bych neriskovala," řekla k tomu Sandy. "Máte odvahu, že se tam chcete vrátit."
Vtom do hotelu vběhla udýchaná Kathy-matka Mika. "Po-pojďte se na něco podívat! Venku se děje něco neuvěřitelného!"Zvolala vyděšeně a v obličejí byla bílá jako stěna.
Konec 7.dílu.
DISKUZE
1. Co si myslíte, že Kathy viděla?
2. Ohodnoť tento díl jako ve škole...
3. Jak moc se těšíš na další díl?xD
Prosím vás, jména čtěte takhle:
Hannah-hana
Mike-majk
Susan-sjůzn
Sandy-sendy
Kathy-katy

Kráva šmíruje

14. dubna 2010 v 19:39 | Nikíínka:) |  Ptákoviny
z toho nemůžu!xDD


Pořádná rána

14. dubna 2010 v 19:38 | Nikíínka:) |  Ptákoviny
ježiš, to muselo bolet!

Třikrát hurray!

13. dubna 2010 v 16:16 | Nikíínka:)
Huráá!!! Konečně jsem na svém blogu!! Konečně! Už mi to tu po dobu beznaděje začínalo strašně scházet! Napsala jsem adminům a ti mi poslali nové heslo. Mooooc jim děkuju, jsem opravdu ráda, že jsem zpátky na blogu a teď přidám články!
Slíbit vám můžu, že přidám dva články!:)Nikíínka:)

Prosím pomozte fence Sendy, aby se vrátila k majitelce!

3. dubna 2010 v 13:28 | Nikíínka:) |  PROSÍM KLIKNI!:´(
Hlasujte TADY , je to pro tu holčinu moc důležité.
Má moc ráda jednoho pejska , dřív byl i její , ale pak ho její rodiče prodali.
Když to ta krásná fenečka vyhraje , bude jí mít zase zpátky ♥ :). Tak prosím pomozte! ;)
Hlasování je jednoduché! Opíšete kód na řádek a pak kliknete hlasovat!:)