Listopad 2009

Tajemství hradu Spirit-3.díl

23. listopadu 2009 v 18:00 | Nikíínka:) |  Tajemství hradu Spirit
Minulý díl skončil tak, že se zrovna ve chvíli, kdy chtěli naši čtyři přátelé jet na vyjížďku, ozval poplach, že je se sem blíží bílý vlk a kamarádi ve spěchu zapomněli zavřít dveře od stáje!

3.Kapitola-Zraněná Sandy

"Co teď?" Zeptala se zoufale Sandy. "Jestli něco hned neuděláme, tak nám je bílý vlk spořádá do jednoho, všimli jste, jak zuřivě a hladově koukal?" Řekla vyděšeně Sandy a otřásla.
"Musíme ho odehnat!"Křikla Hannah a postavila se. "Jen musíme najít správné nářadí. Miku, přines tyče a petrolej a ty Susan zápalky, Sandy ty přines železné masky." Mike, Susan a Sandy na povel kývli a rozběhli se dolů do recepce a do sklepa obstarat, co jim Hannah nařídila. Když přišli se vším. Hannah dala na dřevěné tyčky petrolej a Sandy je zapálila. Pak si vzali železné masky a rozdali tyčky a šli dolů. Když vyšli ven před stáj, Sandy měla trochu strach. Bílý vlk byl ve stáji a chystal se skočit na Bell. Susan zarachotila s maskou a bílý vlk se otočil. Pak se olízl a přišel k nimi blíž, s vystraženýma zubama vrčel, až mu tekly sliny a snažil se skočit. Hannah mu prudce nosem nastražila tyč s ohňem a vlk leknutím uskočil. Mike měl železnou tyč a snažil se ho bodnout aby utekl, ale on se naštval a skočil po něm, naštěstí se zubama zachytil železa a Mike se s ním zatočil a pak ho vyhodil. Vlk po té co se vzpamatoval rychle přiběhl k Sandy a zakousl se jí do nohy. "Au!" Křikla a skácela se k zemi. "Sandy!" Susan vzteky hodila tyč k zemi a Mike taky a vlk se k nim nepřiblížil, ale chtěl jít do stáje, zničehonic ho něco kouslo za ocas. Vlk bolestně zavyl. Byl to černý vlčák Ben. Kamarád všech členů jejich ranče. Susan, Mika a Hannah poskočilo srdce radostí. Vlk se vyděšeně otočil a Ben ho drápl za uchem. To už se vlk otočil a běžel a běžel pryč, zpátky do té své daleké země. Kamarádi si sundali masky a zhasli tyče a šli Bena obejmout. "Bene, ty si ale šikula, zachránil jsi nám život!" Susan ho za to krásně hladila po srsti. Ben si pochvalu náramně užíval. "Za to tě odměním kostmi!" Řekl Mike, ale pak se otočil a běžel k Sandy. Ta si sundala masku a měla slzy v očích. "Jsi v pořádku? Jak moc tě kousl?" Ptal se Mike. Sandy se posadila. "Hodně, strašně to bolí." Sandy měla opravdu na krajíčku. Mike si všiml, že se vlk zahryzl hluboko, protože měla kalhoty roztržené od těch zubů. Mike jí vytáhl džínu nahorů a polekal se. Měla to prokousnuté hluboko a okolo tolik krve a pořád to teklo. Ben přišel k nim a olízal krev. Sandy se zasmála. "Děkujeme za pomoc, ale tolik krve bys neslízal, pořád to teče." Ben se olízl a pak odběhl pryč. Susan vstala a spolu s Hannah běželi za Susaninou matkou Yvettou, která byla veterinářka. Když doběhli před dům, mamka zrovna před nima na verandě četla časopis. "Mamko, Sandy je zraněná! Jak tu byl ten vlk...no my jsme s ním bojovali a on Sandy ošklivě prokousl a Ben ho zahnal." Yvetta odložila noviny a rozběhla se pro svůj lékařský kufřík a pak společně šli až k Sandy. Yvetta si klela a prohlédla si ránu. Zamračila se. "Nevypadá to vůbec pěkně, vlk tě prokousl opravdu silou. Jak to vypadá, asi nebudeš moct dva dny jezdit." Potom si odložila noviny a zavolala si svého manžela Marcuse(markuse) Potom ji zvedli ze země a odnesli do jejich bytu.
"Bohužel, jestli jedete na vyjížďku, budete muset jet bez ní, potrvá, než bude s tou nohou zase hýbat." Řekla Yvetta a zmizela v domě. Kamarádi se na sebe podívali. "Škoda, doufám, že se Sandy brzy uzdraví. Tak pojedeme na tu vyjížďku a příště se s námi bude moct podívat, doufám." Řekla Susan smutně a šla do stáje osedlat Kalimera.
Konec 3.dílu


DISKUZE:

1. Doufáte, že se Sandy noha brzy uzdraví?
2. A kdy by podle vás mohla Sandy normálně chodit?
3. Tipněte si, kampak naši přátelé pojedou na vyjížďku?

1.2. Islandský poník v zimě

16. listopadu 2009 v 19:57 | Nikíínka:) |  Photoshooty koní


zdroj→

Lucie Vondráčková-Nech mě jít

13. listopadu 2009 v 19:39 | Nikíínka:) |  Super videa!
Další suprové video od Lucky Vondráčkové! Tohle je myslím, že nová písnička ale opravdu úžasná! Včera jsem to video našla a opravdu super. Lucka má bezvasný hlas a taky perfektně tancuje. Jen se koukněte na to video, mně se to teda ta písnička hodně líbí!:)


Tak co na to říkáte?:)
POKUD SE VÁM VIDEO NELÍBÍ! TAK SI HO NEPOUŠTĚJTE ALE HLAVNĚ TO VIDEO NEKRITIZUJTE!

Zoo Tycoon 2 Extinct Animals

6. listopadu 2009 v 14:57 | Nikíínka:) |  Hry
Věděli jste, že tuhle hru- Tedy datadisk k hlavní hře, kterou mám taky- mám? Asi jsem vám to zapomněla říct, ale bylo to na vánoce. Strašně jsem si přála datadisk extinct animals, protože jsem na internetu našla, že tam chováš pravěká zvířata, hledáš jejich fosílie, pak je sestavíš a vytvoříš. Chtěla jsem si vzkoušet, že si vytvořím vlastní jurský park! To by bylo báječné. No a já to řekla rodičům, oni řekli možná a na vánoce v roce 2008 jsem tu hru dostala. Byla jsem opravdu moc šťastná a jak jsme si rozbalily zbytek dárků, hned jsem to šla vyzkoušet. Mimochodem jsem na vánoce dostala ještě i SimCity 4. Jak jsem to nainstalovala, a spustila, bylo to super, dala jsem si vyúku ve stavění fosílií atd. A musím vám říct, že mně hra začala moc bavit. Ve volné hře, byli i úplně nové objekty a budovy a všechny pravěká zvířaty byli i s normálními. Jsou tam: Ankylosaurus, Tyranosaurus rex, Carnotosaurus, Diprodoton, Blbou nejapný, Triceratops, a mnoho dalších. Tak mně napadlo, že pokud i vy něco takového máte, dám vám sem pár tipů, které jsem opsala z manuálu od tohohle datadisku. Mimoto vřele Doporučuji!! Zábavná hra ve kterých jsou i tři minihry, které začneš, když si koupíš paleolaboratoř! Zatím nemám žádné fotky. Ale možná pak později, něco vyfotím ze své zoo a ukážu vám je!
P.S. Některé tipy, jsëm vymyslela já!

T.I.P.Y:

* Kolik stánků s kávou či vozíků s cukrovinkami je třeba, aby se vaši hosté dostali do kofeinového šílenství či cukrového šoku? Hrajte a zjistěte!

* Zkuste v paleolaboratoři vytvořit třeba úplný nesmysl! Zkuste to tak, že až budete tvořit zvíře, mačkejte úplně jiné směry, než jsou zobrazeny, míchejte a míchejte a pak schválně co vytvoříte!

* Ledovce z doby ledové mohou obsahovat nezvané hosty. Při oblevě dávejte pozor na jeskyní muže.

* Střídejte umělce, aby hosté chodily znovu a znovu.


To jsou všechny tipy, ted přijde úvod a nějaké fotky, které jsem našla na internetu:


Zoo Tycoon 2: Extinct Animals přivádí zpět k životu více než 30 vyhynulých zvířat! Pátrejte po fosíliích, provádějte experimenty v paleolaboratoři, uklidňujte rozzuřené dinosaury a zabavte hosty baviči v nejrozsáhlejším zoo datadisku všech dob.
Vybudujte nové objekty a výběhy pro své dinosaury...
Odkryjte fosílie a učiňte překvapivé objevy v paleolaboratoři...
Utište zuřící dinosaury uspávací zbraní...
Starejte se o zvířata, která ještě nikdo nikdy nespatřil!Obrázky:

Design your wedding dress

1. listopadu 2009 v 16:28 | Nikíínka:) |  Hry
Opravdu velmi zajímavá a dobrá hra na návrh vlastních svatebních šatů! Velmi povedený a propracovaný výběr barvy šatů, výběr oděvu, závoje, kytice, boty! Jako první se ti objeví barva. Máš ovšem jen výběr, buď si necháš bílou, nebo šaty nabarvíš zelenou, modoru, nebo červenou. Větší výběr není, což je škoda. Barevným nasouvákem táhneš dolů a nahorů a vybíráš od tmavé barvy až po světlé. V čtvrečku je vidět barva. Když na čtvereček klikneš, tak šaty dostanou tu barvu. V rubrice gowns si vybereš oděv šatů a dole kde je napsané designs si šipkami vybereš jaké šaty chceš mít. Po výběru si najdi Texture 1 a vyber texturu pro šaty zvrchu: tričko. Je tam spoustu zajímavých vzorků. U Texture 2, vybereš texturu pro spodek: šaty. Taky velmi zajímavé textury. pak si klikni na veil, to je závoj a vyber závoj, a pak texturu pro závoj. Bouqet je svatební kytice, vyber kytici pro nevěstu. Nakonec shoes, jsou boty pro nevěstu.
A hotovo. Vytvořila sis krásnou nevěstu. Uložit si jí můžeš přes Print Screen.:)