Říjen 2009

Chceš zvýšit návštěvku?

31. října 2009 v 13:37 | Nikíínka:) |  Pixelky, řetězáčky atd.
Stránka kde se ti může zvýšit návštěvnost! Stačí (klikni na ikču) napsat komentář a dát si tuhle ikonu na blog!:)

14. Happy Autumn

28. října 2009 v 20:10 | Nikíínka:) |  Designy blogu
achjo...tenhle dess, který jsem dělala poměrně dlouhou dobu se mi nějak nevyved. Prostě ty okraje, které jsem změnila mi neseděli. Jak je to možné? Vždyť jsem ten obrázek vyráběla dýl než záhlaví a on mi do dessu nevejde a stránka ho překrývá. Tak jsem udělala narychlo nové okraje, se kterými nejsem zrovna spokojená. Protože tenčerný přechod měl být těsně vedle stránky a tam je mezera. Sakra co se děje, že neumím vkládat a dělat dessy? Ani ten minulý mi nepasoval. :(


Informace o designu:


• Název-překlad: Veselý podzim (měl to být veselý dess díky okrajům, které jsem musela dát pryč!:(

• (C)Kdo vyráběl?: já

• Spokojenost: 50% Nejsem spokojená! Já se těšila na veselý dess s koníkem, který vyplazuje jazyk a barevný přechod a úplně se to pokazilo. :(

náhled:

dodám

Vám se to možná líbí ten dess, ale kdyby jste ho viděli s těma okrajema správně, byl by snad ještě hezčí a vám by se líbil teda víc! :(

Třikrát HURRAY!!!

22. října 2009 v 16:26 | Nikíínka:)
Jupíí...konečně to admini spravily!!! chyba: převedený originál, která mi lámala hlavou, už je spravená, takže já můžu s radostí oznámit, že dnes a právě teď dám nový velice očekáváný dess na blog!!!!Těšte se!!!!

Tajemství hradu Spirit-2.díl

19. října 2009 v 17:40 | Nikíínka:) |  Tajemství hradu Spirit

Minulý díl skončil tak, že si Radka vystřelila z kamarádů, že hoří ohrada a její sestra Susan jí dala facku.

2.Kapitola-Bílý vlk

"Dělat si z nás srandičky, na to tě užije, ale místo, abys trochu pomohla v kuchyni to vůbec." Řekla naštvaně Susan. Radka se zamračila: "Tys mi dala facku, nikdy jsi mně nefackovala a tahle tak bolí, řeknu to doma." Řekla uraženě a chtělo se jí brečet. "Žalovníčku, stejně rodičům vysvětlím, že sis zase udělala srandu, mně chápou než tebe, vždyť je ti jen 8 let." Susan se na ní naposledy zamračeně podívala, pak se otočila a odkráčela do stáje. Když se na ni její kamarádi podívali, zvedla oči v sloup. "Ona je praštěná..." Mike si všiml, jak vyplázla jazyk a začala dělat ksichty. Susan se na ní opovržlivě podívala a ta v tu ránu pelášila pryč. "To je, ale drzé děcko." Zakroutil hlavou Mike. "A taky trochu namyšlené. Jednou mi řekla, že jí to moc sluší a začala se předvádět před zrcadlem, málem ode mně dostala pohlavek, protože mi chtěla vzít mou knížku z ponyclubu, kterou jsem právě četla." "No teda," řekla Sandy. "Ta si teda dovoluje." Susan vešla do stáje a rovnou do boxu kde se právě Štěstí mazlilo s Keedy(čti: kejdý). Usmála se. "Jak dlouho bude hříbě v boxu?" Zeptala se Kena. Trenér si nasadil kšiltovku a pak řekl: "Tak ještě hodinu, než se hříbě naučí dobře chodit." Susan se na něho podívala, jak zrovna od maminky začal vstávat, klepali se mu nožky a měl je nakřivo, jak se snažil udržet rovnováhu a spadl, pak to zkusil znovu a zase spadl. Susan se rozesmála. Keedy vstala a trochu tomu drobečkovy pomohla. Když nakonec vydržel stát popošel dva kroky a vtipně se zřítil opět na zem. Susan měla co dělat, aby nepolekala smíchem ostatní koně. "On je tak-tak sladký." Řekla a smíchy se popadala za břicho. Pak ze stáje odešla. "Čemu se směješ?" Zeptal se jí Mike. "Štěstí se snaží chodit a moc se mu nevede." Řekla. Mike, Hannah a Sandy nakoukli a hned se taky rozesmáli. Netrvalo dlouho a hříbě udělalo dva, tři kroky a už se udrželo. Pak přišlo k mamince, zvedlo hlavičku nahoru a začalo sát mlíčko od maminky. Kamarádi se rozhodili je teďka nechat v soukromí i trenér odešel ze stáje a zavřel box.
"Tak co budeme dělat teď?" Zeptala se Hannah ostatních. "Co takhle na vyjížďku kolem tajného lesa? Nikdy jsme tam nebyli!" Zeptala se Susan rozrušeně. Mike se koukl na ostatní a ti souhlasily, tak šli pro své koně, ale najednou odněkud přicházeli rodiče Susan.
"Susan, proč jsi dala facku Radce? Radka mi říkala, že jsi prý jí něco špatného řekla!" Zeptala se mamka a založila ruce na prsou. "Ach bože, to děcko si z nás zase udělalo srandu! Prý, že hoří, my panikaříme a pak nic a ona z toho má záchvat smíchu, tohle je normální, mamko? Jako kdyby nechápala realitu!"
"Aha, tak to je jiné, promiň Susan, mělo nás napadnout, že Radka si často vymýšlí. Ta teda dostane." Pak se otočila a odkráčela s tatínkem domů. Susan si úlevně oddechla.
Když šli pro své koně, zničehonic uslyšeli poplach. Otočily a uviděli trenérku Mariu, jak zděšeně volá: "Rychle se všichni schovejte do bytu! z tajného lesa se vyplašil bílý vlk a utíká sem! HONEM!" Kamarádi se velmi polekali. Rychle utekli ze stáje a Sandy si všimla z tajného lesa bílého ocasu a vykulila oči. Všichni z ranče se schovali do bezpečí a naši přátelé běželi do svojí klubovny. Když běželi za Recepcí a ta jim dala klíčky, rozběhli se po točitých železných schodech a odemkli si svou velkou klubovnu, kde budou v bezpečí. Zamkli se a celí udýchaní se posadily. "Odkud se tu ten bílý vlk vzal?" zeptal se Mike všech. "To teda nevím," řekla Sandy vystrašeně a vykoukla z okna. Viděla jak zuřící bílý vlk doběhl do Ranče a ohlíží se po něčem....DOBRÉM. Sandy okamžitě zareagovala. "Zavřeli jste někdo stáj?" Zeptala se s vyděšeným tónem. Kamarádi se na sebe podívali. "Ne, v tom zmatku, jsme zapomněli zavřít a zamknout stáj!" Když všichni přátelé vykoukli z okna bylo slyšet jen zoufalé: "A SAKRA!!"
Konec 2.díluDISKUZE

1. Co myslíte, odkud se tam vzal ten vlk?
2. Koně jsou v ohrožení, dokážou kamarádi vlka zahnat?
3. Jste zvědaví na další díl?

Bublinovka 7

14. října 2009 v 17:42 | Nikíínka:) |  Bublinovka
Tak tu máme zase Bublinovku!:) Tenokrát na fakt vtipný obrázek. Takže už se těším na vaše komenty!
Napište co nejvtipnější komentář a já 7 nejlepších komentů odměním:

1.místo: zajímavý diplomek+avatar
2.místo: zajímavý diplomek+malý avatar
3.místo: zajímavý diplomek+malý avatar
4.místo: zajímavý diplomek
5.místo: zajímavý diplomek
6.místo: zajímavý diplomek
7.místo: diplomek


Takhle vypadá dnešní obrázek:
Na obrázku je kočka a někoho hledá(myšku na stromě), nebo si něčeho všimla? Copak si myslí nebo říká? Napište mi do komentů a těším se!
Vtip! Sranda! Zábava!

Plno obrázků didll a didllinky

10. října 2009 v 12:08 | Nikíínka:) |  Didll
Tak vám sem dávám něco na prohlížení z hromady obrázků didllů a didllinek!:)
ať se vám líbí!:)
tady máte vaše oblíbence!

Počet: 38


1.1 Běžící pony

10. října 2009 v 11:45 | Nikíínka:) |  Photoshooty koníTajemství hradu Spirit-1.díl

7. října 2009 v 16:26 | Nikíínka:) |  Tajemství hradu Spirit
Konečně je tu první díl nového příběhu. Tak se bavte při čtení. Snad vás pobaví a naláká vidět další díl!:)


1.Kapitola-Zrada

"Miku!" Hlas rozdivočené Susan se rozhlédal po celé stáji. Běžela co jí síly stačily.
Mike zvědavě vykoukl bleskově z jednoho z boxů a v ruce držel kartáč. Susan celá udýchaná k němu přiběhla. "Už to začalo! Keedy(kejdí) rodí." Mike nechal kartáč kartáčem, vyběhl z boxu a zamířil do velké stáje kde byli matky s hříbaty. Keedy byla jejich cenná klisna a už všichni se dlouho nemohli dočkat až porodí potomka. Když tam přiběhl, Keedy zrovna ležela na seně a celá unavená se snažila vytlačit hříbátko. Mike k ní přišel a pohladil jí po nozdrách. "Neboj se holčičko,"zašeptal. "Pomůžeme ti." Pak jí Mike a Ken(trenér) pomohli aby mohlo hříbátko na svět co nejdřív. Za malou chvilenku už vylezly z bříška nožičky, pak tělíčko a nakonec hlava. Hříbátko bylo právě na světě. Bylo celé mokré a ještě od blány. Vyčerpaná Keedy se pomalu otočila a olízala nové hříbátko od blány. "Je to hřebeček." Řekl vesele Ken. "Bude to určitě skvělý skokan, stejně jako jeho matka!"
"Je překrásný!" Vydechla Susan se Sandy navzájem. Pak k němu přiběhli a hladily ho. Byl nádherný, tmavě hnědý (jako hořká čokoláda) s velkou hvězdou uprostřed čela. Hříbátko bylo velmi roztomilé A Susan se Sandy si ho hned zamilovali. "Jak mu budeme říkat?" Zeptala se Sandy, přitom hříbě hladila za ouškama. "To je na vás." Usmál se Ken. "To je super, vymyslím mu uričtě nějaké pěkné jméno!" Řekla ¨Susan, otočila se k hříbátku, hladila ho a tiše říkala: "Ahojky krasavče, vítej na světě! Jsi to nejhezčí hříbě, co kdy máme. Určitě z tebe bude skvělý skokan. Tvoje matka taky skáče. Je opravdu štěstí, že jsi tak krásný...Štěstí...ŠTĚSTÍ! Nebudeme mu říkat Štěstí?!" Vyhrkla Susan na trenéra a Mika. "To by šlo." Souhlasil Ken a Mikeovi se jméno taky líbilo. I všem ostatním. "Dobře. Tak krasavče, ode dneška se jmenuješ Štěstí!"

"Štěstí! To je krásný jméno!" Ozvalo se zničehonic za jejímy zády. Stála tam Hannah. Celá udýchaná. "Nepřišla jsem pozdě?" Vyhrkla na všechny. Ken zavrtěl hlavou. "Právě se narodil. Je překrásný, že Hanno?"
Hannah se na něj podívala a přikývla. "Je fakt moc krásný." Pak k němu přišla, klekla si k němu a dala mu pusu na čumák. "Ty jsi nádherný, Štěstí. Už se nemůžu dočkat, až budeš skákat a vítězit." Pak ho hladila za ouškama. "Co když si Štěstí nebude dařit ve skocích?" Zeptala se Susan a kousla se do rtu.
"To se nemůže stát," řekla Hannah a vstala od hříběte. "Většinu hříbat jsou po mamince a já si myslím, že tenhle prcek bude dobře skákat, stejně jako jeho máma."
"To je pravda,"přidal se Mike. "Nemusíš mít strach Susan." Pak se na ní Mike podíval a široce se usmál. Susan si úlevně oddychla.
"POMOC!" Uslyšeli najednou. "HOŘÍ...OHRADA HOŘÍÍ..!" Do stáje vletěla udýchaná Susanina mladší ségra. Jmenovala se Radka a měla středně dlouhé blond vlasy sestříhané do mikáda. "HO-HONEM!" Křičela až se koně lekli. "Nemusíš tak řvát,"okřikla ji Susan. "Ale pokud hoří, tak musíme jednat rychle." Všichni tryskem vyběhli ven ze stáje ale pak se prudce zarazily a civěly na ohradu, která byla úplně v pořádku. "ZRADA!" Zamračil se Mike a Radka se okamžitě rozesmála. "haha...to jsem vás napálila. To se mi povedlo..."
Ale Susan to vůbec nepřišlo vtipné. Přišla k ní a dala jí facku. Radka se přestala smát a udiveně se na Susan podívala, jakoby spadla z višně.
Konec 1.dílu


DISKUZE:

1. Co Radka řekne na facku od ségry a jak zareaguje?
2. Bude si Radka pořád vymýšlet srandičky?
3. Obrátí se to(jednou) nakonec proti ní?
4. A co myslíte, bude Štěstí skákat parkur, stejně jako jeho matka?

Novinky ze StarStable 3!

4. října 2009 v 13:07 | Nikíínka:) |  Fotky ze StarStable
(tahle novinka se stala už dávno! Jen jsem neměla čas jí dát hned v tu dobu na blog!)
Ahojky,
musím vám říct dvě novinky. Které se mi staly v StarStable 3-Jarní jezdci! Jsem nadšená, protože...to potom!:D
Takže první! Koupila jsem si ve hře nového koně za 2100 Kč. Předtím jsem měla takového hnědého koně s hvězdičkou uprostřed (asi ukrajinský hanácký kůň) A teď jsem si koupila koně Lipicána. Potřebovala jsem dobrého koně, který umí zvládat složité cviky při drezůře a díky mému koni lipicánovy......jsem vyhrála soutěž a tím jsem dohrála celou hru SS3! Byla jsem šťastná! I když to moc nechápu, nemám ještě vyhrané poslední dvě medaile v té lehčí drezůře, jinak vše mám. To bylo tak, že jsem navštívila Anne s její jízdárnou a já tam zkoušela drezúru, tak jsem vyhrála bronz, stříbro a zlato a pak mi nabídla na Španělskou Výzvu. Tak jsem si předtím koupila drezúrní oblečení a lipicána a pak jsem se dostala do velké haly, kde bylo všude plno lidiček! Tak jsem byla prvně na kvalifikaci. Tu jsem zvládla a pak nastalo finále. To bylo těžší! Zvlášť u trysku. Můj Lipicán rychle tryskal. Na poprvý se mi nepodařilo získat víc bodů než v kvalifikaci, na podruhý taky ne, ani na potřetí, ale protože jsem se nevzdávala a zkusila napočtvrté, udělala jsem dobře! Až na čtvrtý pokus se mi to povedlo a vyhrála jsem velký pohár a Anne mně chválila. Potom se kolem mně sypaly barevné kofety a dlouhý text, že jsem vyhrála a že jsem nejlepší atd. Zkrátka SUPER! Konečně! Tady jsou fota:

Můj starý kůň Prince.
Našli jsme zvláštní městečko: KLIKNI NA ZVĚTŠENÍ!!


Opravdu zajímavé, jak jsme se ocitly v potrubí!:D (tím potrubím se dá projet)


A už je to tady! Výhra zlatého poháru ve Finále v drezúře! (To jsem vyhrála s novým koněm)

Tam je tma, protože jsme to stihly udělat až když se setmělo (pořád jsem se nevzdávala:D)

A tohle je tedy můj nový kůň kterému jsem dala jméno Rocky:

Nechci se chlubit, ale tohle jsou moje vyhrané medaile:

Označená medaile modrou barvou a otazník se ptá, jak to, že mi nejde získat sříbrná medaile v drezúře v Krasoňovicích? Všechny mám kromě toho posledního. Já fakt čím to je. Mohl by mi někdo poradit?

Tak tohle jsou všechny fotky, takže snad se vám budou líbit!:) Jo a plsky, kdo by věděl k těm posledním medailím, jak je získat, ať napíše do komentů.

Tajemství hradu Spirit-úvod a postavy

2. října 2009 v 18:12 | Nikíínka:) |  Tajemství hradu Spirit
Tak je to konečně tady! Příběh na který jste se určitě všichni těšily! Příběh o hradu, který se
jmenuje Spirit-od slova duch. Takže začneme úvodem a pak postavami!