Červenec 2009

24.7. Opět odjíždím pryč...

24. července 2009 v 16:27 | Nikíínka:) |  ♣Můj DeníK♣
Ahojte,
zase odjíždím pryč. Tentokrát jedu s rodinou na chatu. Jedeme do Jeseníků a pak pojedeme autobusem do Karlovic. Tam už máme tu chatu. Moc se těším protože tam máme velkou zahradu, houpačku, houpací lavici a taky bazén a taky ovocné stromy a keře (budu mlsat) Takže se moc těším. Kousek odsud nám naštěstí protéká i řeka! Takže se každé ráno budeme do řeky namočit si obličej a břicho studenou vodu.:) V chatě máme všechno. Je to tam skoro jako v normálním baráku, jenom je to menší. Máme tam i televizi a docela nebezpečné schody kde máme nahoře pokoje a tam vždycky s Romčou spíme v posteli pro dva!xD Tak to ani neva. Jsme sestry. Pak máme v pokoji rádio a taky stůl. No zkrátka i uvnitř je to tam skvělé. Co je na tom nejlepší, je to, že můžeme kdykoli do bazénu a taky každé ráno snídáme venku na čerstvém vzduchu a taky, že nám rodiče slíbily, že budeme jezidt na výlety! No bude to paráda. Budeme tam celé dva týdny až do 8.srpna. Zítra ráno už v 7:00 vyjíždíme. (grr..:D)
Možná, že na blog napíšu až 9.srpna.
Tak se mějte a užívejte si i vy prázdniny..:)
Až přjidu, možná, že napíšu co všechno jsme tam dělali, jestli to nezapomenu.

pááá...

12. Sweet Foal

23. července 2009 v 16:51 | Nikíínka:) |  Designy blogu
Tak jste se dočkali!:D Ten hnědej už tu byl hrozně dlouho, tak jsem vytvořila KONEČNĚ svůj design. Tedy design jsem dělala já. Jak se vám líbí? Já jsem s tím vcelku spokojená. To záhlaví jsem s klonováním tvořila půl hodiny! Není to tak lehké. Musela jsem přesně odhadnout kde mám to hříbě vykreslit a až napotřetí se to povedlo. Jedna chybička mi v tom dessu vadí! Je příliš úzká. Nevím proč jsem dělala záhlaví tak úzké,-chtěla jsem to mít širší- asi jsem se spěchala, ale přijde mi to fakt trochu úzké. Písmo jsem musela zmenšit a jak jsou ty videa, tak nejsou vidět celá, jde z nich vidět půlka, no co s tím nadělám!:(Informace o designu:


• Název-překlad: Sladké hříbě

• (C)Kdo vyráběl?: já

• Spokojenost: 89%-mohlo to být klidně 90% ale kvůli té chybě, to není.

náhled:Pište, jak se vám líbí!:)

Best of Both World-Little Mermaid Ariel

22. července 2009 v 18:52 | Nikíínka:) |  Super videa!
abych řekla pravdu, tohle je opravdu povedené video. Nejen hudbou, ale také tam vidíte úryvky videa z opravdu překrásného příběhu Malá mořská víla Ariela! A tohle video se tím opravdu povedlo. Začátek je skvělý a všechny ty věci co tam dělají se k té hudbě která je nahraná od Hanny Montany k videu o Ariele skvěle hodí. Jen si to pusťte! Naprosto doporučuju! A ten film o malé mořské víle Ariele bych taky moc chtěla vidět. Já jsem ten film v životě neviděla. Výhodou tam je, že tato pohádka dopadne dobře! Ariela si vezme Erika. Viděla jsem pouze ukázky v angličitně. Ale teď neváhejte a pusťte si video. No není ta Ariela vážně krasavice?


Jo a ještě poslední otázka, nevíte kde by se tahle pohádka dala sehnat na DVD? Děkuju moc za odpovědi!:) Názory pište do komenátřů, podle mně opravdu úžasné video!

Jsem back....!

20. července 2009 v 15:52 | Nikíínka:)
ahoojte, jsem zpátky!
Vrátila jsem se už včera ale nestihla jsem napsat článek. Jak koukám, měla jsem si fakt co číst. 30 komentářů, zatímco jsem pryč, tý voe:D No nic, u babičky bylo fajn. Někdo tady chtěl abych napsala všechny dny O.K. Jenom řeknu, že jsem byla u babičky dýl jak 10 dní až do 19.července. To proto, že mamka s tatkou si chtěli taky užít prázky spolu, tak jeli někam do Čech, tak jsme ještě vydrželi pár dní!
Takže:


1.Den:

Natěšeně jsme přijeli k babičce a vybalily si věci. Já jsem pak se chvíli koukala na telku a pak četla knížku z ponyclubu. Potom jsme šli na zahrádku a tam jsem chvíli jezdila na kole v parku. Pak jsem se houpala....ehm na houpačce. ( možná je mi 14, ale houpání je pořád zábava!xD) A pak jsme šli domů a pak byl oběd, večeře a blabla...a spát.

2.Den:

Vstala jsem až někdy kolem deseti hodin. Včera jsem šla spát v 11:45. Tak jsem se rychle nasnídala a předtím převlékla. Pak zase obyčejně. četla knířku, zkoušela kreslit koně, poslouchala hudbu, machrovala na mobilu hry.:D A potom opět zahrádka, to jsem byla ve stínu a četla knížku a pak zase kolo a houpání.

3.Den:

Jsme šli na menší výlet do lesa. Bylo to v parku v Havířově a procházeli jsme se, pěkně pálilo sluníčko. Vrátily jsme se ve čtyři domů a svačinu jsme si dali. v 8:00 hodin jsme se navečeřeli pak čuměli na telku a spát.
No, co vám mám říkat. U babičky bylo fajn, ale bylo to pořád to samé. Chvíli na zahradě, pak doma. No všechny dny jsem prostě četla, četla, kreslila, dívala se, hrála si na mobilu a taky na psacím stroji psala dlouhej příběh.

Takže se těším na lepší prázdniny!:) Teď možná přidám nějaké články a taky bude brzo novej dess. Jinak upozorňuju, že v sobotu odjíždím opět pryč. Tentokrát s rodinou na chatu do Jeseníků v Karlovicích. to bude konečně něco! Je tam krásná příroda a taky nám rodiče slíbily výlety. Jo a taky po chatě, kde budeme dva týdny pojedeme víte kam? do nového skvělého Dinoparku tady v Ostravě, děsně se tam těším!!

Tak se mějte....:)

Nikíínka:)