Březen 2008

!STAR:11 anketa!

30. března 2008 v 23:07 | Nikitka |  Ankety
Hlasujte SPECIÁL anketu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jaký bude příští design?

26. března 2008 v 11:36 | Nikitka |  Novinky!
Určitě vás všechny zajímá, jaký bude design po tomhleton designu!
Napovím vám, že bude skutečně moc krásný ale neřeknu vám ho, příští desogn bude překvapaní! Ale myslím, že se vám bude moc líbít, všechno bude v jedné barvě a neřeknu v jaké záhlaví příštího designu bude moc krásné! Design se nejmenuje Překvapení ale jinak moc krásný název designu to bude, však uvidíte nechte se dočkat!
A kdy bude příští design? 4.4 2008
Tak ahoj!

Velikonoční Bleskajda UKONČENA!

22. března 2008 v 12:19 | Nikitka |  Bleskowky
A Kóónečně tu máme po dlouhé době bleskowku tahle je velikonoční!
Tak do komentářů vyplňte:
1) Co budete dělat na velikonoční neděli?

2) A co pondělí? Půjdou vás kluci vyšlehat?
3) Těšíte se na pondělí?
4) Jak budete oslavovat?
5) Co chcete na diplom?
No tak to bylo pět otázek, už se těším na vaše odpovědi!
Beru prvních 5!

18.3.2008 Sákryš!!! Tohle není možné!!=((

18. března 2008 v 18:23 | Nikitka |  ♣Můj DeníK♣
Achjo!!!! Už zase jsem napsala deník tak pozdě! Prostě vůbec nestíhám!! A navíc mně i ten blog už nějakou dobou štve!! Chtěla sem vám sem dát nádherný upravený obrázke koně který sjem dělala v photofiltre!! Fakt krásný a jako, ten zahnusý blog mito nedovolil mně to ale fatk naštvalo! Prý tam bylo: NEMŮŽETE OBRÁZEK VLOŽIT, JE BUD NEPŘÍSPUSTNÝ NEBO PŘÍLÍŠ VELKÝ, MAXIMÁLNÍ VELIKOST JE 250KB. A tolhe je jak naštvalo! Vždyt na svém blogu mám větší obrázky než 250kb a jde mi to, tak nevím co si zas blog.cz vymýšlí! Prostě jsem sem nemohla dát aniten dalšíé krásný obrázek v photofiltre upravený, a pak už jsem neměla chut nic přidávat! Pristě si budui stěžovat a příště až udělíám další obrázek tak doufám že to půjde, jinak se na ten blog vykašlu!!
No a to bylo vše ve škole bylo dlcea fajn.
tak PááPáá!!
P.S možná nejsem jediná kdo tenhle problém má taky!

Koňská koulovačka!=))

13. března 2008 v 17:37 | Nikitka |  Super videa!
Krucifix, tak tolhe je mně jako štve!!!!! Já jsemvám sem chtěla dát krásný video konská koulovakča a jako ono to jsem mnejde dát!!!!!!!! Jako proč Fakt mně ten blog někdy dost š/t/v/e jak prase!! Poradte mi prosím vás jak dáváte ty video do blogu mi to nejde a to bylo zrovna krásný video!!! A prosím co nejdřív!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tak tohle je bomba!!=o*

11. března 2008 v 18:41 | Nikitka |  Novinky!
Lidííííí vy jste fakt zlatíííí!!
Já se šla kouknut navštěv a co tam vidím!!! 2230 tolik návštěv a 4 online!!!
Moš vám děkuju, za rok mám už tolik návštěv to jsem moc ráda!!!!
A děkujůůůů váám!!!!!!!!!!=o*
No a takyže koukám DNES TOLIK návštěv 42, to je rekord jste zlatíčka, děujůůů!!=D

Jarní-Perfekní-Designek!!=D

9. března 2008 v 20:37 | Nikitka |  Novinky!
Hipíííííís!=D Koukněte podařilo se mi udělat kráásný design, pamatujete, jak jsem vám říkala že bude nový černý? A tady ho máte a nevypadá vůbec smutně vzadu jsem peříčka pozadí stránky jsaou motýlci musím uznat že se mi moc povedl a zase vy hlasujte v anketě jak se líbí TENTO Design!=)) Opravdu mno jsenm si říkala že je nuda pořáds dávat nA STRÁNKY A okraje jenom jednu barvu rozhoflaj sme se Udělat blog barevnější aby to nemělo jen jednu barvu!=) Mno doufám že se vám líbí! Hlasujte v anetetě, jo a to záhlaví je od http://kone.blog.cz/ Tam má zálhaví nma příání tak tam můžete zajít se podívat!=))

Sas@nka blog

2. března 2008 v 19:10 | Nikitka
a třetí spřátelený blog. Sas@nky blogís!:)

Inky blogís

2. března 2008 v 18:58 | Nikitka
A je tu další spřátelený blog Inky blogís.
Doufám že nezapomeneš psát od bločku!=)

Kočičky Love

2. března 2008 v 17:13 | Nikitka |  Moje obrázky pro vás
No tu mám pro vás první obrázkek kterí si můžete libovolně vzít jako pozadí vašeho počítače nebo ho použíjte jako záhlaví!:)
První je kočičky Love sama jsem tvořila! Moc pěkné!
všechny obrázky jsou dělané v photoFiltre.

1.3.2008 JaRoooo je TUUU!=D

1. března 2008 v 19:41 | Nikitka |  ♣Můj DeníK♣
Jupííí!=D Dneska je 1.března a bude brzo jaro!=) Já už se mooooc těším!=P No jo=( Jenomže dnešní den kdy jsem byla ze školou na turistickém kroužku-=( choďáčku nám zkazilo hnusné počasí DÉŠŤ!!!!! A MRÁZ!=( A to má ještě sněžit......žádný sníh a mráz teď nechci, teď chci teplo a sluníčko=) No jo já vlastně neřekla kde jsem dneska byla!=P No byla jsem od včerejška u tety tak jsem nebyla u Pc a dneska jsem šla na cHOĎÁČEK-TURISTICKÝ KROUŽEK- To bylo SUpeeee!!:) Byli jsm v Planetáriu a řeknu vám že to bylo kouzelnéééé!!!!=) Seděli jsme v leže a na velkém stropě ukazovali planety náááádhernéé galaxie a zasněnou noční oblohu se samými barevnými a plnímyhvězdami, připadalo jsem si jako VE SNU!:)
Byl to skvělý výlet no!:) Jenomže.........klára se nedostavila!=(( Jsme na ní čekali s paní učitelkou jenomže nepřišla!=( To je táák škoda přišla o nádhernou atmosféru a den a to jsem myslela že si to užijem i s klárou a nepřišla! Možná zaspali nebo se zdrželi ale určitě to i jí moc mrzí!:(
No jo a jak jste si všimli! Zase jsem po dlouhé době napsala do DeníKu!=/
No takže další DeníK bude až bude nějaký další vyjímečný DEN!:)
Tak to byl BEZVA den, PááááPááááááá!=)))