Únor 2008

Černý Design?!

28. února 2008 v 19:37 | Nikitka |  Novinky!
No Tak jak se vám slibovala, že bude další design černý! Nebojte smutný nebude já viděla spoustuu blogů s černým designem a vůbec nebyli tak tmavé! Upravím totiž okrajr stránky které budou černé ale s pírkami, pozadí stránky bude...PŘEKVAPENÍ... a záhlaví to se nemění! To bude další konský design s černým pozadím a dvěma koníkami!:) Takže to upravím tak aby to nemělo jen jednu černou barvu nu uvidíte!:)
Kdy se dočkáte? 9.3.2008.....

2.část-KONEC!

28. února 2008 v 16:26 | Nikitka |  ☺☻Pokračovací Hra☺☻
No a když nám příběh na pokračování první části skončil je tu druhý. Tak jako to znáte napíšu kousek věty a vy dopňujte budu doplnovat s vámi!:)
TAK začínáme!
Byl jednou jeden krásný delfín Lup a měl kamarádku Lanu, měl ji mooc rád, a tak se jednou rozhodl, že ji donese nějakou mořskou květinu a........pokračujte vy!:) (hlavně klaruska2 a někteří kteří sem často píšou!)
Tahle část byla dokončena už sem NEPIŠTE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Omalovánky koníčků pro Terezínku

28. února 2008 v 16:19 | Nikitka |  omalovánky
Tak Terezko!:) Konečně ses dočkala!
Omalovánky jsou tu, můžeš vybírat tisknout a malovat!=)
Přeji příjemnou zábavu!!!!!!!
Tak jsem nakonec našla tři!:)

26.2.2008 Jééé Já Se Tak Těšíím!=o))

26. února 2008 v 17:14 | Nikitka |  ♣Můj DeníK♣
-tak je zase den v deníku o něco později-
Jupííííííí zítra je středa a já jdu ze školou do Kina CineStar na film Ratttouile který jsem ovšem viděla!=oD Ale to nevadí stejnš se moc těším hlavně, že tam bude Jakub!=o) Ten který se mi líbí i kláře. Dneska den vypisovat nebudu ale jen to že už se těším na zítřek pojedeme autobusem a ještě co jsem vám neřekla. Jakub nás s Klárou možná miluje!=o))) Včera ve škole se na nás usmíval, takže to je suppér!!!:)
Jinak jemi to líto ale DeníK nebude tak často=o( Nemám prostě čas....a tak se vám omlovám a přeji vám pěkný den-těm co si můj deník rádi čtou!
Tak PááááPáááá=o// Zítra možná i kinu do DeníKu napíšu, uvidíme podle času.............

Monocerus-Záhadný jednorožec

22. února 2008 v 18:07 | Nikitka |  Filmy z PonyClubu
Krásnej filmík z Ponyclubu....:) Už jsem ho viděla 2xkrtá je úžasnej!
Typ FILMU:
drama, rodinný.
Vyrábí se:
Pouze v PonyClubu!
Videjko bohužel není!:)
Jazyk: čeština
úvod o filmu:
Čtrnáctiletá Sára Goodová je talentovaná jezdkyně, proto všechny překvapí, když při závodu ztratí nad svým koněm kontrolu a neudrží se v sedle. Jenom Sára však zná pravý důvod nebezpečného pádu-nedokázala se soustředit ,když její myšlenky ovládla podivná vize.
Sára netuší, že snila o skutečné události- o poslední rozloučení s její babičkou Gudrun, která, která prožila život v daleké zemi za oceánem-V Norsku. Krátce nato vyhledá Sáru Tor, Gudrunin nejlepší přítel, a předá jí vzkaz, který Sáře i celé její rodinně navždy změní život. Sára se však o tajemné legendě a záhadné příběhy nestará.
Zajímá ji pouze jedna věc-odváží se někdy vyhoupnout znovu do sedla?
Obrázky:
Sára

To je supéér!:)

22. února 2008 v 17:54 | Nikitka |  Novinky!
Děkujůů vám lidí šla jsem blog a kouklla jsem se do návštěv a SUPER! Aspon 3 online!!=D Většinou nebyl online nidko nebo jenom jeden!=) Ale za tohle děkuju!:)
upravené: v photofiltre

22.2.2008 Jééé...Já dnes fakt nic Nestíhám!=/

22. února 2008 v 16:46 | Nikitka |  ♣Můj DeníK♣
Jééjda!!=( Já už fakt nic nestíhám, konečně jsem se dotáhla k tomu deníku, který jsem měla napdat včera předevčírem a naposedy jsem napsala 16.2. a dnes je 22.2.!!!! To je hodně dnů a to jse mani nixc nepřidala! x( >=P A to jsme chtěla včera řpidat další plemeno koně pak den v deníku další dobrotu pro koně...mno hodně ale nic....nemám čas prostě nestíhám a to mám ještě fůru práce s virtuálními kočičkami tam toho musím přidat!=(
Prostě nepočítejte s tím že napíšu i zítra, portože nevím jak mi ten čas vyjde, uvidíme mno, jinak se omlouvám všem co si deník rádi čtou i se omlouvám té 6leté holčičce co se jí líbí moje omalovánky: holčičko, promin další omalovánky ti tam přidám možná už dnes, nevím kdy budu mít čas tak vydrž ju? Určo se dočkáš!=)
No a to bude z deníku vše ze školy to bylo Fáájn!=)
Tak PááááPááá-po dlouhé době-=/

16.2.Lidi prosím vás netrapte mně!=(

16. února 2008 v 16:09 | Nikitka |  ♣Můj DeníK♣
ááchjo!!! Chtěla jsem vám napsat do deníku co jsem dneska dělala, něco krásnýho....ale už mám zkaženou chuť a to jen kvůli hnusné holce z blogu www.konesnu.blog.cz protože mi psala do "My Photo"......sami si to přečtěte...nejvíc mě zasáhlo když tam psala že jsem "postižena" no je ta holka normální asi né, tohle mi prosím vás nedělejte...mi to děsně hnsuný...=(( Jasný? Jestli to tahle bude pokračovat dál článek zruším a uživatele co si o mně budou myslet že jsem postižená zablokuju!!!!!!!>=(
Tak si o mně nemyslete nic zlého a den co jsem dělala nenapíšu...mám ZKAžeNOU cHUT!!!!!
Pá..Pá.=((

15.2. Ách..joo lidííí!=(

15. února 2008 v 11:35 | Nikitka |  ♣Můj DeníK♣
Já už jsem dneska celá uspěchaná!(=( Tak předevčírem ve středu 13.2. jsem nenapslala den a ani včera 14.2.ve dni valentýna!=( Prostě ted nemám čas psáát do Deníku mám práce habaděj. Ale jenom přece jenom napíšu abyjste o věděli kde jsem byla ve středu;o) To jsem vám chtěla říct už dávno.........byla jsem v kině s jednou kamardkou na film Rattatouile to jsem viděla poprvé a musím říct že je super film!=)) Moc mě bavil a včera......bééé..ani nevím jestli vám to mám říct=´( Včera byl Valentým a co dělala já? byla doma a prostě hrála na Pc a nikde venku jsem nebyla nikde v obchodě dárek prokluka, protože žádnýho nemám=( Tak jsem se moc netěšila...achjo!=((
No a co ted dělám? Jsem u Pcap kak budu ve svém pokoji moc vám toho neřeknu.
Mějte se, PááááááPááááá=/

Moje new dollmakery!

14. února 2008 v 19:49 | Nikitka |  Dollmakery
Tak jsem dneska dělala v www.elouai.com dallší dollzky ty jsem ted dělala tak doufám že líbí:
doll Candy(má ráda pejsky a čokoládu)
doll Círilie(miluje překvapení a zvířátka)
doll Punk(je ot prostě punkařka obléká se jako do punk hvězdy miluje slavné lidi)
doll Justine(nějako anděl co má rád zvířata)
a nejhezčí doll....Pink Girl(balí kluky je moc hezká)
a to je vše z doll hlasujte v anketě a pište koment!:)

My photo

14. února 2008 v 13:17 | Nikitka |  Moje foto
Rok: 2007
Věk: 12
Já u babičky:

Zase u babičky....
A já poslední v mém autě......

Rocky Mountain pony

14. února 2008 v 12:54 | Nikitka |  Plemena koní
Toto plemeno dokazuje americké nadání pro inovaci a přizpůsobení. Jeho vývoj proběhl v pozoruhodně krátké době, tak krátké, že dosud nemáme dostatečně upevněny znaky charktericzující toto plemeno. plemenná kniha byla otevřena v r. 1986 a má zatím 200 zaznámů.
Původ: Pochází jako mnoho jiných amerických plemen od dávných španělských importů a od nich odvozených stád mustangů. Důvěru tomuto zvláštnímu zvířeti získal Sam Tuttle ze Stout Springs v Kentucky, který získal koncesi pro jezdeckou dopravu ve státním parku Natural Bridge (přírodní most, větší obdoba Pravčické brány). Pan Tuttle měl hřebce, Old Tobe, který byl miláčkem jezdců a ideálně vyhovoval divoce rozeklané krajině předhoří Appalachian. Old Tobe, ještě v 37 letech aktivní, byl vynikajícím pepiniérem, který potomstvu předával svou dobrou povahu, jistý krok a přirozený houpavá mimochod, dědictví po španělských předcích. Rocky Mountain pony se hodnotí právě podle vyrovnanosti mimochodu, jímž dosahuje rychlosti 7 mil (11 km) v hodině při pohodlném cestování a 16 mil (26 km) v hodině na krátké vzdálenosti. tito koníci jsou velmi otužilí a výborně snášejí studené horské větry.
Temperament: Temperament tohoto poníka je klidný a přívětivý, ač není bez ohně. Neobyčejně dobře se pohybuje po neschůdném podkladu.
Akce: Přirozený cestování mimochod je kolébavý a dosahuje asi 7 mil tj. asi 11 km za hodinu. Je tak hladký že se jezdec, že se jezdec ani po velmi dlouhé cestě necítí unaven.
Hlava: Hlava je a nasazena na půvabný, nečekaně dlouhý krk. Tento rys je známkou neobyčejně dobré celkové vyváženosti.
Kohoutek: Kohoutek není výrazný, ale stavba hřbetu a zádě je dobrá.
Rámec: Obrys tohoto koně je pěkně zaoblený a všechny proporce jsou dobré.
Nohy: Nohy jsou výborně stavěné a kopyta tvrdá a hezky utvářená. Tento kůň se cení zvláště pro jistotu pohybu a lehkost chodu.
Tak coo? Sice málo fotek ale víc jsem jich nemohla najít! Rocky mountain je krásné hlavně svou žlutou hřívou strašně moc mu to tak sluší, že?:))

Krásný citátek

13. února 2008 v 17:04 | Nikitka |  Citáty
Tak tenhle citátek je strašně krásný, jsem ho někde viděla a musela jsem ho sem dát!
Krátká ale krásná a PRAVDIVÁ!=))
Láska ke koním
Láska ke koním, je jako nemoc, na kterou není žádný lék.
No co tomu žíkáte krásný ne? a taky pravdivý! pište komenty!
Obrázek:Moje tvorba dělaná na PhotoFiltre!

Omalovánky Ariel

13. února 2008 v 16:55 | Nikitka |  omalovánky
další omalovánky ariel! Jak vytisknout a vymalovat? Klikněte na obrázek pravým tlačítkem a klikněte na vytisknout-pozort musíte mít tiskárnu připravenou, zapnutou a papír tam musí být-a pak si vezměte pastelky a vymalujte to!:)

10 anketa

12. února 2008 v 22:31 | Nikitka |  Ankety
Tak Zase Hlasujte!!!

12.2.2008 WooHoo!!!=oDD

12. února 2008 v 21:45 | Nikitka |  ♣Můj DeníK♣
Jupííí, konečně když jsou prázky, tak pořád někma jedem!=oD Například dnes po krásném dni v jeseníkách=oH jsem se normálně probudila měla jsem snídani, a pak jsem šla na Pc.=oP Před netem jsem si hrála jednu hru Rally Champions a tatka byl ráno pryč, pak jsem si dala internet.=o) A když přišel, tak mi řekl že bude pryč a že bych mhola k Tekerlivům k jedné návštěvě kde mám kamarádku, tak jsem řekla: "jo..třeba"=o/ No a pak byla polívka já se po polívce převlíkla a pak jsem zase byla chvíli na pc a když byl oběd už jsem internet vypla a šla jíst. Když jsem snědla-měla jsem bramborové masové knedlíčky=oP-
oběd, tak jsme vycházeli já jsi dala ještě Kinder chocholate MAXI a pak už jsme byli v autě.=o) A u nich bylo prima, já přišla a klára byla venku s Páťou světlanou a ještě s někým,=ó) tatka nám sem hodil a pak odešel přijde pro nás v 8 hod.
Tak jsem pozdravila Mirku a pak jsem šla ven, klára mě zdravila, byl tam i její kamarád Páťa, venku jsme byli dlouho, hráli jsme s míčem na osla a pak pořád a pořád vybíjenou to bylo super, no a když už se blížil večer tak světlana už šla domů a já a klára s Páťou jsme pořád hráli vybíjenou, teda řeknu vám že mi moc nešlo vybíjet=o% Měla jsem promrzlé ruce takže to nešlo a pak k večeru jsme hráli na schovku a na honěnou a potom už jsme šli v 6 domů k nim domů. Ven jsem šla asi ve 3.hod a k nim domů v 6 hod. a u nich doma jsme se fotily na mobil večeřeli jsme a pak taky jsem ještě u kláry na jejím Pc hrála hru Zoo Creatures a bylo to super.=o)) Když se blížila 8 hodina zazvonil můj tatka dole, pak chvíli byl u nich a potom už jsme šli domů jsem se rozloučila s klrou a ostatníma a šli jsme domů.
Super to byl den krásná návštěva!=oPP
No to by bylo vše PááPáá=oPáPá

Pravidla Procházky

12. února 2008 v 11:14 | Nikitka |  ::::Virtuální kočičky::::::
Tak jsem tu zjistila že hodně uživatelů, nechápe rpocházku ptalo se: Jak mám jít s kočičkou na procházku? Jak se mám majdy zeptat?
jak na to?
Takže nejprve je důležité před procházkou se kouknut jestli máte u koččiky v majetku OBOJEK. Pokud ho nemáte hned si ho kupte nidko nemůže jít na procházku bez obojku.
A teď?
Aby jste mohli jít na procházku musíte nejprve své kočičce napsat že půjdete na procházku prostě normálně napište: ahoj ...jméno kočičky... tak dneska se půjdeme projít... Stačí toto pak zajdete do článku procházka a tam do komentářů mi napíšete chtěla bych se projít s kočičkou a pod to napíšete jak jste byli venku a co jste dělali, trochu těžká pravidla že?=oD Snad to pochopíte.
Prostě dole je příklad:
Ahoj, dneska chci se projít se svou kočičkou!
Tak jsme byli venku a hráli si tam, pak jsme odpočívali, byli jsme venku hodinu.
Bylo to prima.
A tolhe stačí prostě něco takového něco třeba napíšete byli jsme se rpojít po městě šli jsme do obchodu....a tak dole už jsou pravidla na čísla:
1)Vždy kdy jdete na procházku musíte mít nutně obojek!
2)Nezapomínejte s kočičkou chodit na vzduch!
3)Běhejte s ní, povídejte si, mějte s ní víc času, jedině tak vám stoupne ma MAXimum péče spokojenost a zdraví.
4) Venku můžete být maximálně 6 hod.
5)Vždy když se projdete, přidám vám více 5x více zdraví 2x více spokojenosti a 10x více péče!
6) Když mi dopíšete co jste venku dělali přidám vás do procházku, tudíž tam napíšu, kdo se byl projít, jak dlouho a napéšu co jste venku dělali.
No tak doufám že už jste to pochopily, přeji pěkný "kočičí" den!=o))

11.2.JuPííííí....výlet!!=o)))

11. února 2008 v 21:14 | Nikitka |  ♣Můj DeníK♣
POZOR:
OMLOUVÁÁM SE VÁM ŽER VČEREJŠÍ DEN JSERM NENAPSALA, JSEM ZAPOMNĚLA, CHTĚLA JSEM HO NAPSAT VEČER, ALE APK SEJM ZAPOMNĚLA A DNESKA UŽ SI TO NEPAMATUJU, TAK SORY ŽE NEDÁM JEDEN DENM!=o(
Dnes ráno jsem se rpobudila...=oO Táta mi slíbil že dneska pojedem na nějaké překvápko na výlet a já vůbec jsem nevěděla akm jedeme, tak jsem vstala šla se nasnídat=oP A tatka říkal že po snídabi se mám oblíkat už do venkovního oblečení že už v 10:00 vyjedem tak jsme se nakonec vypravily oblkli sjme se, vůůbec jsem netušila kam to jedme!=oN A když jsme byli oblečení, měla jsem rukavice a čepici- tak jsme šli do auta vzali sjme sebou našeho psa Eny.=o)) A jeli jsme, než jsme se vypravily chvíli to trvalo tatka se trochu zdržel..no=oK
A když jsme vyrazily, tak jsem už jen se dívala z okna a pak jsme zastavily u pumpy, já jsem šla s tatínekm abychom když zaplatíme v obchůdku tka že si něco koupím jsem si koupila Kinder bueno.=oPP A ségře jsem taky něco koupila, při další cestě jsme měli s romčou-mojí sestrou- veselou náladu jsme se smáli říkali si vtipy prostě super pak jsem seještě zastvily pro peníze a pak už jsme doopravdy vyjeli............cesta byla dlouhá, jsem si říkala, rpoč tak dlouho jedeme, byli jsme už v opavě a později už jsme viděli krásnou krajinu. Když jsme projížděli lesy a tka začalo mi to tu být povědomé=oO
není to karlovice..?
Říkala jsem si. A když už jsme jeli dále a dále, začalo se překvápko otevírat, vždyt to tu znám!=oOD říkakla jsem si znova, nemohla jsem si vzpomenou a TU jsem si vzpomněla kde jsme když jsme projížděli RANČEM PEDRO!My jsme v karlovicíích!!!!Vykřikla jsem v autě. Jupííííííí, tu jsem přeci chtěla jet na ranč pedro za těmi konmi!!!!=oDD Tatka mi říakl že za těmi koníkama pojedeme za chvíli, přijeli jsme i totiž trochu navštívit, naši známou chatu kam chodíme na prázdiny! Když jsme tma dojeli já jsem se radovala a běžela se také podívat, co udělala voda-pamatuju si že minulý rok byla povodeň že u nás v ostravě asi 2 dny pršelo to si vzonímám a také to že u chaty je řeka a určitě tamtudy kde teče voda to muselka všechno strhnou- a taky že jo!=oO Když jsme šli k řece nepoznávali jsme to voda strhla schůdky z kamení které tam byla! Kus země bylo pryč bylo to vysoké prototože ta tráva byla nahnutá a nejen, to=oAAA tenm můstke který tma ještě od prázdin byl. Byl rpyč! voda ho donesla to musel být prudká povodeň jsme se kolem dívali co všechno to oneslo a tatka fotil, a dokonce i most jeden malý most kde byl u řeky kde jsme se koupali byl taky pryč.
Když jsme si pak prihlídli chatu, pak jsme potom šli na oběd do restaurace a tam jsme si dali dobrůtky- já jsem si dala špagety s pikatním masem žampiny sýr, romanka řízek manka kapsu a táta vepřový špíz. To jsme si dali a pak jsme ještě tancovali s romnakou kde vzadu hrálo rádio. A po restauraci jsme šli konenčě na ten ranč!=o)) už jsem se těšila když jsme tam dojeli tma ten jeden kluk co jsme ho znali nás dovedl ke koním, bylaj me štastná že je zase vidím že vidím Káju Rigoše Goliáše a ostatní když jsem se objevila na pastve kde oni byli jeden z nich se na mně dívl a pak pohodil hlavou jakoby mně "zdravil" a pak přišli ostatní koně poznali nás a všichni se kolem nás seběhly a my jsme je hladily a i Kája tam byla, na tu jsem se těšila nejvíc, všichni měli na zimu hustou srst to jsem viděla, a po koních jsem šla k nich a domů a oni tam měli novou kočičku, tak klášnou,=o))P vzala jsem si jí k sobě, bylo to malá kočička a která byla u nich nová byla malá a měla trochu hustou hnědočernočervenou barvu, tak jsme šli dovnitř povídali jsme ale škoda že tma nebyli ti velcí ti známí od tatínka byli v práci=o( Ale pak jsem se divila že tu není black, ten kluk mi řekl že si pochroumal nožku a je ve stáji chudáák!=o(( A tak jsem se šla s mankou do stáje nsa blacka podívat tam stál a já ho pohladial a říkala mu že jsem se to dozvěděla že má pochroumanou nožku, a nejen on tam byl i jeden nový tměvě šedý kůn vzasdu bylo prase a vedle goršáka tři kravičky. A potom jsme si ještě povídali, jenomže oni stále nešli a tak už jsme museli jít, nepřišli ti velcí a ani jsme se neprojeli na koních, tak řpíště tam zas přijdem!=o( Rozloučily jsme se a odjeli domů, všude byla mlha a ještě než jsme šli domů šli jsem do podzemního garáže pro všechny auta kde šli i do interspareru a tam jsme si koupily dobrých věcí...=oP a ptotom už jsme odjeli domů a já šla sem pát do DeníKu!=o)
Byl to krásný výlet šli jsme domů až večer.
Tak PááPááá=o*

Kočička Lotynka

10. února 2008 v 14:19 | Nikitka |  ::::Virtuální kočičky::::::
Jméno:Lotynka
Pohlaví:holka
Povaha:neposedná,rozkošná,pobíhavá,útočná na psi
Barva:perská
Majitel:11avril111

Majetek: 2 kovové misky na vodu a žrádlo
velká odpočívárna
Obojek velký s obrázky
Houba na mytí
Hřeben pro všechny kočky
Ručník modrý
Obyčejné kočičí žrádlo
Pamlsek ve tvaru boty mňamka-hlavně pro koťata
sametová dečka na odpočinutí, šampon jitrocel


Něco o ní: má zelené oči ráda se sluní na sluníčku před spaním se řádně umyje pozoruje venku pobíhající ptáčky a psíky(přesně takovou mám doma)jo a ještě je to koťátko
Zdraví: 98.0%
Spokojenost: 89.0%
Péče: 99.0.%
No a ted se můžeš o svou kočičku starat tak že napíšeš do komentářů péči!:)
Hoodně úpsěchů a zábavy!!!!!!!!!
111avril111 super že jsi konečně tady!!!!!!!!!!!!!!!!!=)) kdes byla celou dobu?

uživatel 111avril111

10. února 2008 v 14:09 | Nikitka |  ::::Virtuální kočičky::::::
Uživatel 111avril111:
Tvé jméno.Bára
tvá přezdívka:111avril111
Tvůj věk:11
práce:nemá
e-mail:bara1.pospisilova@seznam.cz
ICQ:nezadáno
SKYPE:nezadáno
Kolik má Kk: 19 919Kk předtím by 19 838 bylo přičeno + 50Kk
Kdy se o kočičku bude starat: 2x denně.
Její kočička:
Jméno:Lotynka
Majitel:111avril111
Když se oní budeš dobře a dlouho starat, vše stoupne na 100.00%:))
Víc se o ní dozvíš v článku Kočičky!