Leden 2008

Procházka

31. ledna 2008 v 18:09 | Nikitka |  ::::Virtuální kočičky::::::
Kdo byl ted venku: Cornelia96 Kdy:12.2.2008 Jak dlouho:hodinu a půl
Cestář:Tak jsme byli venku a hráli si tam, běhaly,pak jsme odpočívali, byli jsme venku hodinu a půl
Bylo to fajn!
Kdo byl ted venku: 111avril111 Kdy: 16.2.2008 Jak dlouho: Hodinu a tři čtvrtě-Mooc chválím!;)
Cestář: Dnes sem byla s lotynkou venku a zase běhala a skákala za ptáčky byla úžasná ještě nikdy sem jí takhle veselou neviděla
hodinu a třičtvrtě jsme s lotkou koukaly na ptáčky a nebo běhaly
bylo to suppperrr!!!
Kdo byl ted venku: 111avril111 Kdy: 17.2.2008 Jak dlouho: 2 hodiny-výbornééé!!!!!!!
Cestář:ahoj,dnes sem šla s lotynkou ven ale byla trošku smutná protože neměla svůj hopík 10 minut byla smutná ale pak jí to přešlo a dala sem jí jinou hračku a s tou si hrála skoro hodinu pak zase jako každý den skákala po ptáčkách ale jednoho malinko drápla ale krev mu netekla pak vylezla na strom ale pak už jsme museli protože 2 hodiny venku to bylo na ni moc a toho malinko poraněného ptáčka sem si vzala do péče po dni co byl u nás zase vzlétl za kamarády a ted k nám chodí na zrní ....
Kdo byl teď venku: Cornelia96 Kdy: 17.2.2008 Jak dlouho: Hodinu a tři čtvrtě
Cestář:ahoj ,dnes sem byla s majdou venku a zase běhala a skákala za ptáčky byla úžasná ještě nikdy sem jí takhle veselou neviděla.pak už se ale unavila a tak jsme šly domů.Venku jsme byly hodinu a třičtvrtě.Bylo to super!!!!!!!!!
líbilo se to mně i Majdě
Kdo byl ted venku: 111avril111 Kdy: 18.2.2008 Jak dlouho: Dvě a půl hodiny-bezva!
Cestář:dnes sem byla s lotkou venku ale šla jsem trochu později protože ráno byla ještě kosa tak aby jí nezábli packy upletla sem jí málé bačkůrky líbili se jí běhala v nich i v té největší mokré trávě ale potom zmizela hledala sem jí dobré 3 minuty a pak jsem slyšela že se nade mnou něco škrábe nahoru pak jsem pro ni vlezla na strom nebyl to moc vysoký strom a pak jsem ji sundalabyla rda že sem jí upletla takové bačkůrky protože se jí v nich líp lezlo na strom bylo to superrrrrr ty2 a půl hoďky venku,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Kdo byl ted venku: Cornelia96 Kdy: 18.2.2008 Jak dlouho: 2 hodiny
Cestář: ahoj ,dnes sem byla s majdou venku a zase běhala a pořád mi utíkala.Potom jsme odpočívaly.byla úžasná ještě nikdy sem jí tak divokou neviděla.Bylo vidět že jí to beví.pak už se ale unavila a tak jsme šly domů.Venku jsme byly 2 hodiny!.Bylo to super!!!!!!!!!
líbilo se to mně i Majdě
Kdo byl Teď venku: 111avril111 Kdy: 18.2.2008 Jak dlouho: 2 a půl hodiny
Cestář: dnes sem byla s lotkou venku ale šla jsem trochu později protože ráno byla ještě kosa tak aby jí nezábli packy upletla sem jí málé bačkůrky líbili se jí běhala v nich i v té největší mokré trávě ale potom zmizela hledala sem jí dobré 3 minuty a pak jsem slyšela že se nade mnou něco škrábe nahoru pak jsem pro ni vlezla na strom nebyl to moc vysoký strom a pak jsem ji sundalabyla rda že sem jí upletla takové bačkůrky protože se jí v nich líp lezlo na strom bylo to superrrrrr ty2 a půl hoďky venku,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Kdo byl ted venku: cornelia96 Kdy: 18.2.2008 Jak dlouho: 2 hodiny
Cestář: ahoj ,dnes sem byla s majdou venku a zase běhala a pořád mi utíkala.Potom jsme odpočívaly.byla úžasná ještě nikdy sem jí tak divokou neviděla.Bylo vidět že jí to beví.pak už se ale unavila a tak jsme šly domů.Venku jsme byly 2 hodiny!.Bylo to super!!!!!!!!!
líbilo se to mně i Majdě
Kdo byl ted venku: 111avril111 Kdy: 20.2.2008 Jak dlouho: 3 hodiny
Cestář: ahoj,dnes sem jako vždy šla s lotkou ven ale byla mlha a tak to bylo víc tajemnější..dnes byla lotka lenivější,jak ráno svítilo slunko na parapet tak si tam lotka lehla a slunila se 3O minut pak jsme šli ven to už jasně svítilo slunce lotka si lehla na trávu a začala se umejvat pak jsme si hrály bylo to superrrrrr největší radost měla lotka že může běhat na sluníčku v přírodě......
3 hodiny fakt dobrýýý
Kdo byl ted venku: Cornelia96 Kdy: 20.2.2008 Jak dlouho: 3 hodiny
Cestář: Ahoj,dnes jsem šla zase s Majdou ven.Majda dnes nebyla moc aktivní,ze začátku moc neběhala,ale po půl hodině už jo.Potom běhala skákala za ptášky a hrála si se mnou.Potom jsme asi 10minut odpočívaly a potom šly k řece.Majda tam běhala a lenošila.Já jsem si prohlížela loďky což je má oblíbená činost.Když jsme se obě unavily šly jsme domů,Fakt super!!!!!!!!
Venku jsme byly 3 hodiny.
Kdo byl ted venku: Cornelia96 Kdy: 21.2.2008 Jak dlouho: 3 hodiny
Cestář: ahoj,dnes jsem šla s Majdou zase k řece.3ly jsme proti proudu což je jiná trasa než včera.Tato trasa je mnohem delší ale nakonec dojdeš k hezkému jezeru.My s majdou jsme šly ale jen půlku trasy protože celou by neušla.Ke všemu ještě skákala a běhala.Když jsme došly k přístavu,odpočinuly jsme si.V přístavu pracuje můj strýc,tak nás pozval na svačinu a Majdě dal myšku.Ta si ale pochutnala!Po svačině jsme šly domů.To už majda moc nemohla,tak jsem jí vzala do náruče.Doma jsem jí dala vodičku a byla v pořádku.Bylo to senza!
Venku jsme byly 3hodiny a půl jsme jedly u strejdy.
Kdo byl ted venku: 111avril111 Kdy: 21.2.2008 Jak dlouho: nebylo zadáno!
Cestář: ahoj,dnes jsem šla s Majdou zase k řece.3ly jsme proti proudu což je jiná trasa než včera.Tato trasa je mnohem delší ale nakonec dojdeš k hezkému jezeru.My s majdou jsme šly ale jen půlku trasy protože celou by neušla.Ke všemu ještě skákala a běhala.Když jsme došly k přístavu,odpočinuly jsme si.V přístavu pracuje můj strýc,tak nás pozval na svačinu a Majdě dal myšku.Ta si ale pochutnala!Po svačině jsme šly domů.To už majda moc nemohla,tak jsem jí vzala do náruče.Doma jsem jí dala vodičku a byla v pořádku.Bylo to senza!
Venku jsme byly 3hodiny a půl jsme jedly u strejdy.

bezvadné 111avril111 byla jsi s ní venku opravdu zaslouženě!!!!!! A přidávám ti do tvých Kk + 50Kk navíc-zasloužíš si to!:))
Super! Jak jsem psala v pravidlech přidávám ti 10xkrát více péče!
Výýbornéé.....tahle ti péče na 100.00% stoupne rychle!!!!
Cornelio,super!!!!!! +50 péče 20 zdraví a spokoj. 50!!!!!!
111avril111-skvělé!:))))
cornelio96 supeer!!!!!!!!
111avril111 zasloužíš si pochvalu!!!:))
cornelio96 BEZVA!!!!!!!!!!!!!:)))))
111avril111 to je neuvěřitelné 3 hodiny!!!!!! to je SUPER!!!!:))
Cornelio96 Skvělé!!!!!!!!:)))
21.2.2008: No teda Cornelio, tys mě dojala!:))):D
111avril111 dobréé....nezadalo jsi ale kolik hodin sjte byli venku!
Tak sem mi napište, jestli chcete se svou kočičkou na procházku a já vás sem zapíšu!

Adopce

31. ledna 2008 v 18:01 | Nikitka |  ::::Virtuální kočičky::::::
TU je adopce, kočky špatným uživatelům:
Koček v adopci: 0
CELKEM: 0

☻◘•♣♦Pravidla♣♦☻♦•

31. ledna 2008 v 17:49 | Nikitka |  ::::Virtuální kočičky::::::
Tákže tady jsou pravidla čtěte pozorně:
Na úvod:
Tákže lidi, až se přihlásíte, musíte si dát blog do oblíbených aby jste sem mohli chodit. Po té co se přihlásíte, čekáte až vás zapíšu do uživatelé a vaši kočičku zařadím do kočičky kde se budete o svou kočku starat tak, že do komentářů mi napíšete péči. Dáte svou přezdívku a do komentářů péči co ted děláte s kočičkou, nezapomente zajít pak ještě do obchodu koupit kočičce potřebné věci. Na začátku budete mít 20 000Kk-kočičích korun. Kteté budete utrácet v obchodě, pro přidání víc Kk můžete mít JAKO práci, bud za veterináře nebo kontrlovatere kočičiček, co každý z nich dělá se dozvíte v článku práce.
ALE pozor! musíte se osvou kočičku pravidelně starat pokud se oní nepostaráte 30 dín a ani mi ani jí nenapíšete omluvenku, kočička půjde do adopce! Kde si ji-ho koupí jiný majitel.
Adopce: v adopci jsou všechny kočičky, které bud byli týrané nebo se o ně majitel špatně staral anebo se o kočičku nestaral dlouuho, kočiky v adopci nestojí moc pěnez stojí do 100Kk.
Procházka:Pokud by jste chtěli se svou kočičkou jít na procházku, napište mi do zrpáva autorovi nebo do článku Procházka a já tam pak zapíšu kdo byl kdy a kde venku. A to také zapíšete i kočičce v komrntářích napíšete Procházka a povíte kočice že se půjdete projít, nezapomen za každou péči od kočiky přifávám vztah-kočičky na začatku bude 0.0% po první péči bude 10.0.%
A konečně PRAVIDLA:
1) O kočičku se starej ráno odpoledne a večer!
2)Nezapomen s ní také chodit pravidelně na procházky, ale když se jí chce!
3)Nikdy jí netýrej!! Neboť ona půjde do adopce a tobě ubereme Kk!!
4)Kdyby sis chtěla povídat s kamarády, jdi do Chatu!
5)Nrzapomen kupovat kočičce z obchody žrádlo a tak!
6)Pokud nemáš rád zvířata tak SE SEM ANI NEHLAŠ!!!
7)Pokud tu budeš sprostý, vyhazuju tě!
8)Pokud nebudeš svou rpáci plnit častěji, propustím tě!
9)Vždycky, když jdeš na rpocházku, musíš mít koupený obojek pro kočky(nebo vám zdrhne a už jí nikdy nenajdete!Protože když má obojek aspon se tak neztratí, na obojku má napsanou adresu domu, a tak kdyby ji potkal nějaký člověk podvíal by se na obojek a dovvedl by kočku tam kam patří)!
10)Tento Virtuální kočičí pelíšek je určen pro neomezený počet uživatelů:)
Tak to byla Pravidla, dodržujte je!!!!!!!!

Galerie

31. ledna 2008 v 17:26 | Nikitka |  ::::Virtuální kočičky::::::
Tady máte galerii kočiček, vyberte si kočiku která se vám líbí nejvíc a do komentýřů mi napište její číslo:
Kočička čísla 1
Kočička čísla 2-OBSAZENÁ!
kočička čísla 3
kočička čísla 4
kočička čísla 5-OBSAZENÁ!
kočička čísla 6-OBSAZENÁ!
kočička čísla 7
kočička čísla 8
Tak co? Která se vám líbí víc? Je jich tu hodně hezkých, takže máte na výběr!:)

Přihláška do virtuálního kočičího světa!

31. ledna 2008 v 17:12 | Nikitka |  ::::Virtuální kočičky::::::
Pokud tě baví virtuální stáje a tak neváhej a přihlaš se:
Tvé jméno:
tvá přezdívka:
Tvůj věk:
Tvůj e-mail:
Jméno kočičky:
Pohlaví kočičky:
Povaha kočičky:
číslo obrázek kočičky který se i líbí nejvíc(Najdeš v galerii):
Barva kočičky:
Něco o ní:
Budeš se tu bavit, přihlaš se a pak se hned podívej na pravidla abys věděla co vše máš dělat!

O čem je rubrika?

31. ledna 2008 v 15:17 | Nikitka |  ::::Virtuální kočičky::::::
Bo čem je rubrika?
Tady si můžete pořídit virtuální kočičku, starat se o ní nakupovat ji věci brát ji ven mazlit se.
Co je to virtuál?
Virtuál-ní znamená že všechno děláš JAKO! JAKO se staráš o kočku JAKO máš peníze JAKO kupjueš a já tu pro vás mám virtulání kočky, dostanete zláštní koruny. Kk-znamená KočičíKoruny.
Pokud by jste si chtěli pořídit virtuální kočičku, přihlaš se v přihlášce!!!

BUDE TĚ TO TU BAVIT, PŘEJI PĚKNOU ZÁBAVU!!!!!!!!!!!!!

POZOOOR!!!!!!

28. ledna 2008 v 19:05 | Nikitka |  Novinky!
Lidí POZOR!!
Už brzo změním design, a jakej bude? Červenej s krásným záhlavím arabů!!!! Těšte se, dokčáte se už zítra!


Možná že změním i písmo, no uvidíme!!!!!!

Moje 4 colorka

28. ledna 2008 v 18:55 | Nikitka |  Colorky
Tak tuhle colorku jsem ted dělala, snad se vám líbí!;)
Tak co? Pěkný?:-)

dollzky!

28. ledna 2008 v 13:09 | Nikitka |  Moje výtvory
Tak tady máte ty nějaké obrázky dollmakerů.Které jsem sama vyrobila!!!!! smajlík
http://system.bloger.cz/img/users/barbina/Amina-velka-milovnice-zvirat.pnghttp://system.bloger.cz/img/users/barbina/Cirdy.gifhttp://system.bloger.cz/img/users/barbina/Ctverice-nej.gifhttp://system.bloger.cz/img/users/barbina/doll-do-souteze.pnghttp://system.bloger.cz/img/users/barbina/obrazky.jpghttp://system.bloger.cz/img/users/barbina/obrazky.pnghttp://system.bloger.cz/img/users/barbina/Parizisska-Princezna-Ines.pnghttp://system.bloger.cz/img/users/barbina/Pro-pani-ze-sobru.pnghttp://system.bloger.cz/img/users/barbina/Slavna-mala-zpevacka-Messy--je-ji-teprve-10-let-a-uz-umi-krasne-zpi---.pnghttp://system.bloger.cz/img/users/barbina/Vila-Laskoverka.gifhttp://system.bloger.cz/img/users/barbina/Vila-Slunecnicka.gif

obchody, domečky, zahrada...

28. ledna 2008 v 13:07 | Nikitka |  Moje výtvory
Ahoj!Tak tohle jsem si vyrobila sama na netu!Doufám že se vám moje výrobky líbí!
Přidám další! smajlík
http://system.bloger.cz/img/users/barbina/Mini-Market.jpghttp://system.bloger.cz/img/users/barbi/Tata-Lada-a-mama-Klara-si-spolu-hraji.gifhttp://system.bloger.cz/img/users/barbi/Charlie-a-Lili-si-hraji-hru.gifAhoj!Tak tohle jsem si vyrobila sama na netu!Doufám že se vám moje výrobky líbí!
Přidám další! smajlík
http://system.bloger.cz/img/users/barbi/Domecek-rodiny-Polarkovych.jpghttp://system.bloger.cz/img/users/barbi/Natalie-s-Filipem.gifhttp://system.bloger.cz/img/users/barbi/Prekrasny-pokoj-Futurumky-a-jejich-kamaradek.png
http://system.bloger.cz/img/users/barbina/Mini-Hypermarket.jpg

úvod-Zoo tycoon 2

28. ledna 2008 v 13:01 | Nikitka |  Hry
http://system.bloger.cz/img/users/barbi/zoo-obal.jpg
Zoo tycoon 2 je pokračování oceňované hry zoo tycoon!
Verze je vylepšená dobrou grafikou, novými zvířaty a hlavně dobrý pohled!!! Můžete zvířata sledovat ze svých výběhů nebo je vyfotit!!
V zoo můžeš jít za roli ošetřovatele nabo uklízeče zoo!
Pár zvířat ze zoo:Krokodýl Nilský, Zebra Obecná, Žirafa, Los, Tygr Bengálský, Jaguár, Bobr Americký.
Kupte si tu hru, je fakt super!! smajlík
Já tu hru mám, je moc dobrá!!! smajlík chcete nějaké obrázky tak běžte na obrázky ze Zoo tycon 2!!
Napište mi prosím názor na zoo tycoon 2! smajlíksmajlík

Zoo Tycoon 2

28. ledna 2008 v 12:59 | Nikitka |  Obrázky zvířat
Tak tady máte nějaké obrázky ze hry zoo tycoon 2! Je jich tady docela dost! smajlík

http://system.bloger.cz/img/users/barbi/zoo10.jpghttp://system.bloger.cz/img/users/barbi/zoo11.jpghttp://system.bloger.cz/img/users/barbi/zoo12.jpghttp://system.bloger.cz/img/users/barbi/zoo13.jpghttp://system.bloger.cz/img/users/barbi/zoo14.jpghttp://system.bloger.cz/img/users/barbi/zoo15.jpghttp://system.bloger.cz/img/users/barbi/zoo16.jpghttp://system.bloger.cz/img/users/barbi/zoo18.jpghttp://system.bloger.cz/img/users/barbi/zoo19.jpg
http://system.bloger.cz/img/users/barbi/zoo1.jpghttp://system.bloger.cz/img/users/barbi/zoo.jpghttp://system.bloger.cz/img/users/barbi/zoo2.jpghttp://system.bloger.cz/img/users/barbi/zoo4.jpghttp://system.bloger.cz/img/users/barbi/zoo5.jpghttp://system.bloger.cz/img/users/barbi/zoo6.jpghttp://system.bloger.cz/img/users/barbi/zoo7.jpghttp://system.bloger.cz/img/users/barbi/zoo8.jpg

The Sims 2 pets

28. ledna 2008 v 12:49 | Nikitka |  Hry
Tady jsou obrázky z jedné další oblíbené super pc hry the sims 2 pets! smajlík
http://system.bloger.cz/img/users/barbi/2836932-The-sims-2-pets.jpghttp://system.bloger.cz/img/users/barbi/2836944.jpghttp://system.bloger.cz/img/users/barbi/2836953.jpghttp://system.bloger.cz/img/users/barbi/2836991.jpghttp://system.bloger.cz/img/users/barbi/2837008.jpghttp://system.bloger.cz/img/users/barbi/2837014.jpghttp://system.bloger.cz/img/users/barbi/2837025.jpghttp://system.bloger.cz/img/users/barbi/2837074.jpg[img]http://system.bloger.cz/img/users/barbi/2837090-the-sims-2-pets-Obrazky-dam-do-meho-blogu-bloger.jpg[/i

OMLUVA!!

23. ledna 2008 v 18:57 | Nikitka |  Novinky!
ták se vám omluovám že sem neudělaa 3 díl příběhu kůn v nesnází jakdi mi na to nevychází čas, a ted jsem napslaa úvod nového příběhu Modrá Šance.
Děkuji za pochopení a kdyby jste chtěli pokračování příběhu Kun v nesnází, tak si počkejte do února! děkuji!:)

Anííškááááá♥♥

20. ledna 2008 v 20:26 | Nikitka |  Moje zlatíška na alik.cz
Anníška ze mně udělala srdce, srdce které ted buší pro ni. Aníškáá ze mně udělala milujícího člověka!!Neznameá to že bych předtím nebyla hodná ale....mooš ji lowuju!:-****♥
Anní, znameánš plo mně hodně jsem ták láda že sem t+ mohla poznat moje krásko!! seš moe hvězda co opravdu jednou přijde do sdvého domu azazáří ze všechg sil, aníškůů mám oplavdůů hodně láda, je to hvězdiška, sluníško, moe trvalé zlatí!! mů mucík!♥
MTMTMTMTHM♥♥♥MTHM♥♥♥:-********, ještě bych dodala.................
Aníííííííííííškoooo, vážím si tě moooš děkujii za vše!!:-****♥♥♥♥♥

Kačííííííí♥♥♥♥♥

20. ledna 2008 v 17:27 | Nikitka |  Moje zlatíška na alik.cz
Tak HappY-Kačíí je moe NK NEJlešpí kams na alikovi, je to priostě, co se ani k ní nedá dodat!!!!
Prostě ta BEST BEST BEST NEJBESTovatější človíšek na světě, úpe mrtě ji miluju!!!!♥♥♥
TOOOOOHLEE JE PLO Nííííííííí::
Kačí, udělala jsi mě štastnou a já děkuju že jsem tě poznala, seš totiž to nejvíce v mém životě po tom co jsem tě poznala, máš mé srdíčku hluboce v srdíčku schvanou, a co dodat.....jednu věc ZALEZLA JSI MI NA OT SPRÁVNÉ MÍSTO V SRDÍŠKU A JÁ TĚ Z TOHO SRDÍČKA NEVYTÁHNU VEN, BUDEŠ MOE TANČÍCCÍ PANENKA NAPOŘÁD TOTO JE TOTIŽ jen a jen plo teebe!!!!!
Kačíííí na konec: seš moje úpe ta NK kams I LOVE YOU♥♥♥♥I MISS YOU♥♥PRINCESS♥♥:-**************

V3Ruškáááááá♥♥

20. ledna 2008 v 17:10 | Nikitka |  Moje zlatíška na alik.cz
V3Rušku, jsem tam poznala a je to doopravdy zlatoo, zatím je to MTR awe mám ji mooošinky láda, kamarádka k pohledání tak se to říká!!! A já pro nííí mám tohle!!X))
Moe zlatíško, která se nedá ztratit je ona v srdíčku mi zůstane!!!♥♥♥♥♥
!POZOR!
Pokud nejsi z alíka, nebo pokud nejsi kačí, 554lucka, veruškááá, aníška lydušká, lucingá, pusinamuck tak tu nemáš co pohledávat, proto rychle zmiz tohle je brána otevřená jen k nim!!!!!
V3Ruškooooo seš moje zlatíčko, napořád!!!! My kams I love You♥♥:-*******

DANCE AND JUMP....

17. ledna 2008 v 17:15 | Nikitka |  Dance And Jump
Tak tuhle stránku www.dance and jump.cz znají možná jen milovníci koní, já jsem v tom BEZVADNÉM obchodě byla poprvé dnes! Dance and jump je vlastně obchod kde se prodávají různé věci na koně nebo na sebe, hřbílko, kartáče, pamlsky, sedla, uzdy, dečky, bandáže, třmeny, helmy, oblečeníí, boty prostě vše co můžeš ty koupit pro sebe a svého koníka, já tu stránku našla na netu v ponyclubu, kde jsme tam dnes se šli podívat s taťkou!!!
Určitě se tam zajdetě podívat , není to daleko pokud bydlíš kousek odsud, pokud se chceš podívat, kde to najdeš, klikni na odkaz nahoře!
Jestli chcete napište mi jesli to znáte, jestli už jste v tom obchodě byli jestli máte koně!
Podělte se svým koníčkem ZROVNA TADY!
!Klikni pouze pokud jsi milovník koní! pokud ne, tak se rychle kliď tu totiž nemá co dělat ten, kdo se o koně nezajímá, jen by nás otravoval, DĚKUJI!
NĚCO Z TÉÉÉ SRTRÁNKY:::::::::
Obchodní dům pro jezdce a koně Dance and Jump se nachází ve 3 podlažích nově zrekonstruovaného domu na třídě Milady Horákové 452/11 na Praze 7. Najdete zde vše potřebné pro jezdecký sport. Vybavení pro parkur, drezuru, všestrannost, western, pony sport, endurance, distanční dostihy i rekreační ježdění.

Poradím.........

13. ledna 2008 v 20:51 | Nikitka |  Poradna
Tak tu máme poradnu, pokud máš nějaký rpoblém s láskou či něčím jiným tady jsi na správné adrese poradím se vším s klukem se zvářátky s koníkama s rodiči se vším, stačí napsat do komentářů a já vám odpovím jen musíte potom co se zeptáte čekat nebo dalkší den blog navštívit znova aby ses mohl(a) podívat na odpověd!!!!
Moc se těším a ráda poradím proto neváhejte a písejte!!!!!!!!!;)
Všechny vás zdravím a nebojte se mi svěřit!!!!!!!!§

Zvířátka...

13. ledna 2008 v 20:45 | Nikitka |  Obrázky zvířat
Máte rád izvířata? pokud ano tady máte jejich obrázky: