Listopad 2007

Vánoce a Ježíšek se blíží!

25. listopadu 2007 v 19:37 | Nikitka |  →Napište Ježíškovi!☼
Tak se nám ty vánoce blíží!!!!
Brzo bude prosinec a kdo má advetní kalendář, může sledovat, jak dlouho bude čekat do vánoc. Vánoce jsou krásné!!! voní cukroví, vánoční stromek svítí řetězem, pod ním dárky, pohádky, prostě super!!!! Napište mi jestli se už těšíte na vánoce a hlavně se chci zeptat.......................
◘♦♦♦♦♦♦♦♦♦4☺☺☺☺☺☺☺♂☺☺☺☺☺☺☺◙◙☺☺☺☺☺☺☺
CO SI PŘEJETE NA JEŽÍŠKA?
tak mi pište, už se těším, jo a anketu pls vyplnte!!:)

Pomoz káčátku

20. listopadu 2007 v 17:16 | Nikitka |  Novinky!
Tohle to káčátko by si chtělo splnit swůj nejwětší sen a to proslavit se ve světě.Bohužel ale newí jak to udělat tak jestli máš rád(a) zvířátka tak jí určitě pomůžeš a dáš si jí na blog a taky se pod tohle podepíšeš:
LoWíČeQ,MishulQa,BajůůůůůnQaaa,PuSsinQa*,Lucyka,Bar_borQ_a,veva,KaČíÍíQ and AďulinQaaa KaČíkBáCoRovÁ

♥Ikony♥

14. listopadu 2007 v 19:50 Krásné ikonky♥
Ahojte lidi, založila jsem novou rubriku krásné ikonky, protože jsem našla jednu fakt super stránku na ohromnou spoustu ikon, strašně moc různých ikon.
Bylo jich tam opravdu hodně a některé byli tak pěkné že jsem si je uložila a ukázala vám!! jsou fakt krásné, pro milovníky koní mám krásnou ikonu paní s bílým koněm, nebo fotka kočičky, jen se kouknětě a napište jak se vám líbí!!!:) mě teda moc.:D
Teprve jsem tu stránku našla, tak těch obrázků moc nemám, ael až najdu, nějaké další moc pěkné ikony, tak je vám sem dám. Nebojte, brzy tu přibdou sdalší krásné ikony, zatím vedou tyhle!
A jinak co na to říkáte?:)

To je hrozný! Nic pro lidi se slabým žaludkem...

10. listopadu 2007 v 11:25 | Nikitka |  PROSÍM KLIKNI!:´(
Ahojky!Tohle mi poslala kamarádka a řekla ta si to dám na blog.Já ji poslechla ale při pohledu na ty\hle obrázky mám husí kůži!Když dokážou svý věci netestovat na zvířatech třeba Avon tak proč to nedělaj i tyhle značky kosmetiky?Jen pro otrlé povahy a nedoporučuji pro milovníky domácíéch zvířátek!
VŠECHNY CO SI TO ČTETE PROSÍM DEJTE SI TO NA BLOG NEBO TO POPŘÍPADĚ ZKOPČETE KAMARÁDOVI...MŮŽETE TÍM OMEZIT ZABÍJENÍ BEZBRANÝCH ZVÍŘÁTEK!!
DÍKY CHARLOTTKY!!A MNOHO JINÝCH.....

Stojí to opravdu za to??Proč lidé tak ubližují zvířatům?????????Prosím,nezakrývej si oči a postav se realitě...

Pomoz i ty!!Dej si tyhle obrázky do blogu,přestaň kupovat výrobky od firem-obrázky jsou nahoře!!!!!!!


1 bleskajda!!!UKONČENA!

3. listopadu 2007 v 11:29 | Nikitka |  Bleskowky
koníci vedou!
Tak jsem rozhodla že sem dám rubriku bleskajdy, tahle první je o koních tak otázky sjou:
1) Jaké je tvé nejoblíbenější plemeno koně?
2) Proč se ti tak líbí?
3) Chtěla bys takového koně mít vlastního?
4) Víš, kde žil?
5) máš oblíbrného koně? Napiš sem jeho jméno a povahu.
6) co je tohle za plemeno?
Tady jsou mé otázky tak odpovězte na otázky!!! Prvních 6 odměním koňským diplomkem!!!!
Do toho!!! Budu se těšit!:)

NO PROSTĚ HRŮZA!!!!

2. listopadu 2007 v 17:35 | Nikitka |  PROSÍM KLIKNI!:´(
A to není všechno!!!!! Dozvěděla jsem se od kláry ze školy jednu novinku, kterou musíme zabránit, hodně lidí si někam odejdou na třeba 3 týdny a zvířájta tam nechají samotné!!! Říkala mi že jedna rodina si vyjela na 3 týdny pryč a psa křečka a hady tam nechali!!! když přišli domů, zjistily že všechna jeich zvířákta jsou mrtvá a plakali není divu 3 týdny je nechat doma oni potřebují třeba vodu a žrádlo, a oni je tam nechají!!! Dokonce, to je naporsté bláznoství, jdna další rodina si vyjela ty jo od váínoc na 90 až 100 dní pryč a představte si to. oni tam nechali toho jejích koně SAMOTNÉHO!!! no chápete? oni si asi neuvědomují že kůň tak dlouho být sám nemůže, že může zemřít pokud to bude tak dlouhá doba a taky že jo!!! Ten koník už skor nemohl dýchat měl strašnou žízen a strašný hlad, až nakonec nahlas zoufale zařehtal a svalil se na zem mrtvý...( v jeho boxu) Pro ty co milují nade vše koně tak tolhe jim určitě zlomí srdce!! mně teda jo!!:,( a poslední klára ze školy kamrádka slyšela jak spla nějakého pejskla knučet vyšla ven na zahradu a tam viděla pejska, jak smutné na jedné zahradě knučí, protože je sám jeho rodina odjela pryč a on je tam sám.
:(((((((((((((((((((((((((((((((((((((:(:(:(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((
Když si vzpomente na to jak ty ubohé zvířákta pejsci koně trpí že jsou sami že chcou zpátky svého majitele a on stále nejde a nekde a jemu dochází chut žít, a přitom to i čtete, tak t ose asi rozpláčete, preotože to je taky smutné!!!!! A jedna odpověd když přišla rodina domů a zjistily že je jejich kůn mrtvý plakali hlavně ta která se oněho starala,měli si uvědomit, že kůn tak dlouho být bez žádného majitele nemůže.
Tomu se musí zabránit, aby majitelé nechávali svá zvířátka samy doma na víc jak 1 den!!!
Později možná založím club opuštěná zvířátka ale až později protože ještě nevím co v tom clubu bude! Promyslím to a apk tu přihlášku do clubu sem. Rozmýšlím že budete mít peníze které se budou nějak jmenovat, a budete za ně kupovat a tak různé věci anebo platit co se týká clubu.
Pls napište mi rposím CO ŘÍKÁTE NA TOOHLEE!!!!! Dík za každý komerntář kteý tomu odporuje!